banner461
banner195

Taşçı’nın Özkonak’lı Öğrencilerden Beklentisi Büyük

Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Taşçı, haftanın son mesai gününde Özkonak kasabasındaki okullardan Hacı Halil Türkkan Anadolu Lisesi ve Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu’nu ziyaret etti.

Taşçı’nın Özkonak’lı Öğrencilerden Beklentisi Büyük
12 Aralık 2015 Cumartesi 14:09

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Taşçı, haftanın son mesai gününde Özkonak kasabasındaki okullardan Hacı Halil Türkkan Anadolu Lisesi ve Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu’nu ziyaret etti.

Hacı Halil Türkkan Anadolu Lisesi’nde 11.sınıfları ziyaret eden Taşçı, okulun genel başarısından memnun olduğunu, bu başarının devamı için öğrencilerden bir beklentisi olduğunu belirtti.

Genç öğrencilerin düşüncelerini ve durumlarını soran Taşçı, gelecek yılki LYS ve YGS maratonlarında öğrencilerin başarılı olabilmeleri için hayatlarını bir programa alıp o şekilde çalışmalarını isteyerek başarılar diledi. 

İkinci ziyaretini Mareşal Fevzi Çakmak İlkokuluna yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü, 1.sınıfları ziyaret ederek minik öğrencilerle tanıştı, kısa eğlenceli oyunlar oynadıktan sonra okul müdürü ve sınıf öğretmenlerinden öğrencilerin durumlarını öğrendi ve başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.