banner461
banner195

Taşğın Sezonu Değerlendirdi!

Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın 2013 – 2014 sezona yönelik yaptığı değerlendirmede, Kurumu ve Nevşehir’imizi başarıyla temsil eden bütün ekipleri kutladığını söyledi.

 Taşğın Sezonu Değerlendirdi!
09 Haziran 2014 Pazartesi 10:27

banner143
banner134

 Taşğın Sezonu Değerlendirdi!

Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın 2013 – 2014 sezona yönelik yaptığı değerlendirmede, Kurumu ve Nevşehir’imizi başarıyla temsil eden bütün ekipleri kutladığını söyledi. Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, geride kalan sezona yönelik yaptığı değerlendirmede,“Üç sezondur mücadele ettiğimiz Futbol liginde, 2 sezondur mücadele ettiğimiz Türkiye Basketbol Kadınlar 2.liginde, desteklediğimiz bireysel ve takım sporlarında (13 ayrı branş) ve halen devam eden futbol alt liglerinde ve ilimizde yapılan kurumlar arası turnuvalarda,  Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü olarak hem kurumumuz hem de NEVŞEHİR’imiz adına güzel işler yapmanın gururunu yaşıyoruz. Gençlerimize ışık tutuyor olmak ve onlara yapmış olduğumuz yatırımların ilimiz ve ülkemiz adına meyvelerini alıyor olmak, bizim için ayrı bir mutluluk kaynağıdır” dedi.

Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübünün,  her sezon bir önceki sezona göre hedef büyüttüğünü, belirten Taşğın, bu hedeflere ulaşma konusunda başarılı olan ve kurumumuzu başarıyla temsil eden tüm sporcu ve teknik ekibi kutluyorum. Türkiye Basketbol Kadınlar 2.liginde, Genç, tecrübesi az oyunculardan bir takım oluşturarak ikinci yılında playoflara kalmak ve bunu da oldukça düşük bir bütçe ile gerçekleştirebiliyor olmak bizim için oldukça önemlidir. 3 sezon önce 3 maçta 40 gol yiyen bir takımdan bugün her sezon kendinden bahsettiren, ilimizin futbol kalitesinin artması için hiçbir fedakarlıktan kaçmayan ve alt liglere U-17, U-13, U-11 takımlarını da çıkararak örnek oluşturan, Nevşehir’imizin en önemli kültür sembolü halkoyunları ekibimizin ilimizi temsil etmesinde, bireysel ve takım sporlarında Türkiye derecelerine sahip ve Nevşehir’imizi ulusal ve uluslar arası turnuvalarda temsil eden; atletizm, binicilik, bisiklet, boks, oryantiring, tekvando, voleybol ve birçok branş da aktif rol alan Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü oyuncularımızın ve teknik kadromuzun sezon boyunca gösterdikleri performanstan oldukça memnunuz ve emeklerinden dolayı hepsine teşekkür ediyoruz” dedi. Yeni sezon hazırlıklarına şimdiden başladıklarını söyleyen Taşğın, artan başarı grafiklerinin 2014-2015 sezonunda da devam edeceğini ve daha üst sıralarda kurumumuzu ve Nevşehir’imizi temsil edecek takımlar oluşturma çabasında olduklarını vurguladı. Taşğın, Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü olarak teknik kadrolarımız genç sporcularımızın hem sporcu hem de akademik gelişimlerine katkıda bulunma çabasıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü olarak Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç hocamızın ortaya koyduğu vizyon, strateji ve destek doğrultusunda yönetim kurulu olarak daha iyi olanaklar sunabilme yönünde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu vesile ile başta Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç olmak üzere kurumumuz ve Nevşehir’imiz için heyecanımızı ve çabamızı anlayan, destekleyen tüm teknik ekip, sporcu ve spor severlere teşekkür eder, bundan sonraki KURUMUMUZUN ve NEVŞEHİR’İMİZİN sportif ve diğer çalışmalarında ortak heyecanlarını paylaşma ümidi ile bütün güzel insanlara selam ve saygılarımı sunarım dedi. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ali - 4 yıl önce
hacıbektaş veli üniversitesi ...