banner461

TEOG’da Nevşehir Şampiyonu Lara Koleji ve Maltepe Dersaeneleri

8. sınıflarda bu yıl ilk defa düzenlenen TEOG sınavlarında Nevşehir Birincisi Lara Koleji ve Maltepe Dershaneleri öğrencisi oldu.

banner503
TEOG’da Nevşehir Şampiyonu Lara Koleji ve Maltepe Dersaeneleri
10 Temmuz 2014 Perşembe 16:40

banner143
banner134

TEOG ŞAMPİYONLARI LARA KOLEJİ VE MALTEPE DERSANESİ ÖĞRENCİSİ

·         TEOG’DA NEVŞEHİR ŞAMPİYONU LARA KOLEJİ VE MALTEPE DERSAENELERİ

·         NEVŞEHİR’DE SINAV BİRİNCİLERİ LARA KOLEJİ VE MALTEPE DERSANESİ ÖĞRENCİLERİ

·         SINAV SİSTEMİ DEĞİŞTİ, BAŞARININ ADRESİ DEĞİŞMEDİ

 8. sınıflarda bu yıl ilk defa düzenlenen TEOG sınavlarında Nevşehir Birincisi Lara Koleji ve Maltepe Dershaneleri öğrencisi oldu. Lara Koleji 2014 yılı TEOG sınavlarında 562,741 puan ortalamasıyla tüm okulları geride bırakarak Nevşehir 1. si oldu. Bunun yanı sıra Nevşehir’de ilk 10’ a giren 4 öğrencinin Lara Koleji ve Maltepe Dershaneleri öğrencileri olması dikkat çekti. 

Lara Koleji ve Maltepe Dershaneleri’nin  ortaokul öğrencilerine yönelik yürütmüş olduğu sistemli eğitim modeli kapsamında eğitim gören Ülkü İkbal İlhan 2 sınavda toplam 240 soruda 1 yanlış yaparak 498 puanla Nevşehir 1.si oldu.  Bu sene ilk kez uygulanan ortak sınavlarda (TEOG) öğrenciler uzman öğretmen kadroları tarafından sınavlara hazırlandılar ve başarılı oldular.

Özel Lara Koleji Müdürü Ulaş İnönü  yaptığı açıklamada, hem bireysel hem de kitlesel olarak büyük bir başarıya imza atmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Geçmiş yıllardaki başarılarını bu yıl yapılan TEOG sınavlarında da gösterdiklerini kaydeden Ulaş İnönü, “ Başarımızın tesadüf olmadığını bir kez daha ispatladık. Planlı ve düzenli çalışmanın sonucunda öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin gayretleri ve ailelerimizin bizlere olan güvenleri ile bu  başarıyı yakaladık . Bu başarıda dershane ve okul işbirliğinin çok önemli olduğunu ve dershanelerin sınavlara hazırlıkta okulların bütünleyicisi bir rol oynadıklarını bir kez daha gördük. Dereceye giren öğrencilerimizin tamamının Maltepe Dershanelerinde eğitim görüyor olması dershanelerin önemini gözler önüne serdi. Bu başarıda emeği geçen  okul ve dershane öğretmenlerimize ve öğrencilerimizin ailelerine teşekkür ediyorum ” şeklinde konuştu.

Sınavda Nevşehir 1. si olan Ülkü İkbal İlhan “ Bu başarımda en büyük pay ailem, okulum ve dershaneme aittir. Planlı ve düzenli çalışmam için gerek Lara Koleji gerekse Maltepe Dershaneleri öğretmenleri her türlü fedakarlığı gösterdiler. Bir kere daha onlara teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

            Lara Koleji ve Maltepe Dershaneleri tarafından dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. Ödül töreninde öğrencilerin ve ailelerinin mutlulukları gözden kaçmadı.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
misafir - 6 yıl önce
tebrik ederim. inanmanın getirdiği sonuç.
Avatar
züleyha aslan - 6 yıl önce
emeği geçen herkesi kutlarım. nevşehir için büyük bir başarı.
Avatar
Serpil Kendir - 6 yıl önce
Milli eğitim bakanlığı eğitimde çuvalladı ve her geçen gün daha da kötüye gidiyor. Artık herkes kabul ediyor hem eğitimi hem de öğretimi bu adamlar veriyor.
Avatar
Fazlı Sel - 6 yıl önce
bu camia ile hiçbir yakınlığım yok ama çocuğumu bu okula verdim çocuğumun buralarda hem başarılı hem de ahlakılı bir şekilde yetişeceğini biliyorum.
Avatar
Yazık - 6 yıl önce
gençler arasında suç oranlarının her gün arttığı ve eğitim sistemimizin çöktüğü bir zamanda bunlardan başka seçeneğimiz yok gibi.
Avatar
vatandaş - 6 yıl önce
yav bütün devlet üstlerine gidiyor adamların hiç umrunda değil hiçbişey olmamış gibi nasıl çalışıyorlar. nasıl inanmışlar gelecek bunların galiba. gerisi kuru gürültü. helal olsun adamlara. çocukrıda kutlamak lazım
Avatar
çocuklar - 6 yıl önce
çocuklar pırlanta gibi maşallah
Avatar
emrah e - 6 yıl önce
yakişır sizlere allah yolunuzu açık etsin....