banner461
banner195

TES Mart Ayı İlçe İstişare Toplantısını Gerçekleştirdi.

TES İlçe Yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile aylık gerçekleştirdiği, İlçe yönetim kurulları ve Üniversite istişare toplantısını Kadın Komisyon başkanlığı ve il yönetim kurulu üyelerinin de katılımıyla gerçekleştirdi.

TES Mart Ayı İlçe İstişare Toplantısını Gerçekleştirdi.
29 Mart 2018 Perşembe 01:01

banner143
banner134

TES İlçe Yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile aylık gerçekleştirdiği, İlçe yönetim kurulları ve Üniversite istişare toplantısını Kadın Komisyon başkanlığı ve il yönetim kurulu üyelerinin de katılımıyla gerçekleştirdi. İlçe ve Üniversite yönetim kurullarının tamamının katıldığı toplantıda Önümüzdeki ay yapılacak çalışmalar planlandı.

Şube başkanı Tayfur URGENÇ’inbaşkanlığında gerçekleşen toplantıda Şube başkanı Tayfur Urgenç İl ve İlçeler bazındaki üye sayılarını paylaştı. Kasım ayının ortasından bugüne kadar 92 yeni üye girişi gerçekleştirdiklerini belirtti. Yapılan alan ziyaretleri karşılaşılan problemler sorunların çözümü için paydaşlarla iş birliği, istişarenin öneminden bahsetti. Türk Eğitim Sen’in aldığı eylem kararları ve uygulamalarından bahsetti. Nöbet eylem kararlarının uygulandığını, Performans değerlendirme sistemine amasız, fakatsız karşı çıkıldığındı. Üyelerinin puanlamaya katılmayacağını, Alo 147’ telefon açarak Bimer’eCimer’e de mail ilk etapta tepki konulacağını belirtti.  İlçe temsilcilerine Kadın kollarına yönetim kurulu üyelerine söz hakkı vererek soru cevap şeklinde istişare toplantısı yapılarak Nisan ayının stratejileri belirlendi. Balkan gezisi ecdada yolculuk ve Çanakkale Milli şuur ziyaret gezisi ile ilgili planlamayı paylaştı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.