banner461
banner195

Til Köyü Ortaokulunda Kütüphane Açılışı ve Kutlu Doğum Haftası Kutlandı

Derinkuyu Til Ortaokulunda Kütüphane açılışını İlçeKaymakamı Sayın Selman KİBAROĞLU ile Belediye Başkanı Ahmet BALCI yaptılar. Kütüphane açılışı önceden planlanarak Kutlu Doğum Haftası programı kapsamında yapıldı.

Til Köyü Ortaokulunda Kütüphane Açılışı ve Kutlu Doğum Haftası Kutlandı
17 Nisan 2015 Cuma 12:25

banner143
banner134

 Derinkuyu Til Ortaokulunda Kütüphane açılışını İlçemiz Kaymakamı Sayın Selman KİBAROĞLU ile Belediye Başkanı Ahmet BALCI yaptılar. Kütüphane açılışı önceden planlanarak Kutlu Doğum Haftası programı kapsamında yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Okul İdaresi ve Köy Muhtarlığının mahalli imkânlarıyla okula 1500 civarında muhtelif kitap toplandı. Okul idaresi kitapseverlerin kütüphaneye kitap bağışında bulunmaları isteğinde bulundu. Kütüphanede öğrencilerin yanı sıra velilerin de kitaplardan yararlanılacağı belirtildi.

Diğer yandan Kutlu Doğum Haftası nedeniyle okulda İlçe Müftüsü Ramazan Gökmen“Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama ahlakı” konulu konuşma yaptı. Daha sonra Kur’an tilaveti; ilahiler; şiirler ve hadisler öğrenciler tarafından okundu.

Etkinliklere İlçemiz Kaymakamı Sayın Selman KİBAROĞLU, Belediye Başkanı Ahmet BALCI, Milli Eğitim Müdürü Hakkı Şafak ÖZCAN, İlçe Müftüsü Ramazan GÖKMEN, İş Bankası Şube Müdüresi Berna Gülez TATAŞ, Köy Muhtarı Necati AVCI ve Vatandaşlar katıldılar. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.