banner461
banner195

Tıp Fakültesi Kazanan Kardelenlilerden Özel Kardelen Koleji'ne Teşekkür

Özel Kardelen Koleji tarafından Tıp Fakültesi ve Diş Hekimliği kazanan öğrenciler okul idaresi tarafından meslek hayatlarında ki ilk hediyeyi almaktan dolayı Özel Kardelen Koleji'ne teşekkür ettiler.

Tıp Fakültesi Kazanan Kardelenlilerden Özel Kardelen Koleji'ne Teşekkür
31 Temmuz 2013 Çarşamba 14:13

banner143
banner134
Özel Kardelen Koleji tarafından Tıp Fakültesi ve Diş Hekimliği kazanan öğrenciler  okul idaresi tarafından meslek hayatlarında ki ilk hediyeyi almaktan dolayı Özel Kardelen Koleji'ne teşekkür ettiler.

Özel Kardelen Koleji tarafından meslek hayatlarındaki ilk hediye olarak doktor önlüğü ve steteskop hediye edilen öğrenciler Özel Kardelen Koleji'ne göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkürlerini ilettiler. Özel Kardelen Koleji'nde okurken 2013 LYS' de girmiş oldukları sınavlarda Tıp Fakültesi kazanan öğrenciler şu açıklamalarda bulundular.

Özel Kardelen Koleji'nde bu yıl girmiş olduğu LYS sınavında Türkiye 910.cusu olan ve Hacettepe Tıp Fakültesini kazanan Nur Duru, Tıp Fakültesini kazanmamda büyük emeği olan Özel Kardelen Koleji'ne teşekkür ediyorum. Meslek hayatımda ilk kullanacağım önlüğü ve steteskopu Özel Kardelen Koleji tarafından bana hediye edilmesinden dolayı çok mutluyum. Başarımda emeği geçen ve meslek hayatımda ki ilk hediyemi bana veren Özel Kardelen Koleji okul idaresine ve öğretmenlerime teşekkür ediyorum''dedi.

Özel Kardelen Koleji'nde LYS 2013 Yerleştirme sonuçlarına göre Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanan Anıl Dinçer Taşçı'da elde etmiş olduğu başarıda Özel Kardelen Koleji'nin büyük emekleri olduğunu kaydederken meslek hayatında ilk kullanacağı önlüğü ve steteskopu mezun olduğu okul Özel Kardelen Koleji tarafından kendisine hediye verilmesinden dolayı son derece mutlu olduğunu söyledi.

Özel Kardelen Koleji'nde 2013 LYS Yerleştirme sonuçlarına göre Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce) kazanan Hüseyin Alp Gök ise Özel Kardelen Koleji'ne başarısında büyük emeği geçtiğini bunun için okul idaresi ve öğretmenlere teşekkür ederken meslek hayatındaki ilk önlüğün ve steteskopun okul tarafından hediye edilmesinden dolayı son derece mutlu olduğunu kaydetti.

Özel Kardelen Koleji'nde 2013 LYS Yerleştirme sonuçlarına göre Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi kazanan Kadir Çifçibaşı hedeflerine ulaşmasında Özel Kardelen Koleji'nin çok büyük emeği olduğunu ve Özel Kardelen Koleji'nde öğrenim görmekten dolayı son derece mutlu olduğunu söyledi. Çifçibaşı meslek hayatımda da ilk kullanacağım önlüğümü ve steteskopu Kardelen Koleji tarafından kendisine hediye edilmesinden dolayı da ayrıca mutluluk yaşadığını söyledi.

Özel Kardelen Koleji'nde 2013 LYS Yerleştirme sonuçlarına göre Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanan Tarık Demirkollu'da Tıp Fakültesi kazanmaktan dolayı son derece mutluyum dedi. Demirkollu, Özel Kardelen Koleji'ni tıp fakültesi istediğim için seçmiştim. Bu hedefime beni ulaştırdığı için okul idaresine ve tüm öğretmenlerime teşekkür ediyorum. Tıp Fakültesini kazandıktan sonra ise yine Özel Kardelen Koleji tarafından kendisine tatlı bir sürpriz yapılarak meslek hayatında ilk kullanacağı önlüğün ve steteskopun kendisine hediye edilmesinden dolayı da son derece mutluyum diye konuştu.

2013 LYS Yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından Necmettin Erbakan Meram Tıp Fakültesini kazanan Yasin Paltacı ise Özel Kardelen Koleji'ne teşekkür etti. Paltacı, benim hedefim tıp fakültesini kazanmak ve Nevşehir'e bir doktor olarak hizmet etmek vardı. Özel Kardelen Koleji sayesinde bu hedefime ulaştığım için çok mutluyum. Hedefime ulaşmamda emeği geçen Özel Kardelen Koleji okul idarecilerine ve tüm öğretmenlerime teşekkür ediyorum. Okulumuz tarafından meslek hayatımda kullanacağım ilk önlüğümün ve yine meslek hayatımda sürekli kullanacağım steteskopun bana hediye olarak verilmesi beni çok mutlu etti. Bu ince düşünceden dolayı da Özel Kardelen Koleji'ne teşekkür ediyorum dedi.

 2013 LYS Yerleştirme sonuçlarına göre Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanan Furkan Karagöz ise hedeflerine Özel Kardelen Koleji sayesinde ulaştığını söyledi. Karagöz, Her insan hayal kurar ama çok az insan hayallerine kavuşur. Benim en büyük hayalim olan Tıp Fakültesini ise Özel Kardelen Koleji sayesinde gerçekleştirdim Benim en büyük hayalimi gerçeğe dönüştüren Özel Kardelen Koleji'ne teşekkür ediyorum. Yine aynı şekilde Özel Kardelen Koleji bizleri sürekli düşündüğünü bir kere daha kanıtladı. Mezun olduk üniversiteli olduk derken bizlere meslek hayatımızda ilk kullanacağımız malzemeler olan önlüğümüzü ve steteskopumuzu hediye etti. Bu düşünceden dolayı yine iyi ki Özel Kardelen Koleji'ni tercih etmişim son derece mutluyum diye konuştu.

2013 LYS Yerleştirme sonuçları sonrasında Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği kazanan Berat Akkurt ise hedefinin Diş Hekimliği olduğunu ve bu hedefine Özel Kardelen Koleji sayesinde ulaşmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu kaydederken meslek hayatının ilk özel ve anlamlı hediyesini Özel Kardelen Koleji tarafından kendisine verilmesinden dolayı son derece mutlu olduğunu söyledi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.