banner461
banner195

TKY Yılın Kaliteli Ekibi Altınyıldız Koleji

2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılı Toplam Kalite Yönetimi Yılın Kaliteli Ekibi değerlendirme sonuçları Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından açıklandı.

TKY Yılın Kaliteli Ekibi Altınyıldız Koleji
21 Şubat 2013 Perşembe 10:43

banner143
banner134

 TKY Yılın Kaliteli Ekibi 100 tam puanla Nevşehir Özel Altınyıldız İlköğretim Kurumu “Dershanesiz Eğitim” Ekibi  seçildi.

            Toplam Kalite Yönetimi Yılın Kaliteli Ekibi Nevşehir 1.si seçilen Altınyıldız Koleji, Türkiye genelinde düzenlenecek  Milli Eğitim Bakanlığı Yılın Kaliteli Ekibi yarışmalarında Nevşehir’i temsil edecektir.

            TKY yarışmalarında kurum ve ekip kategorilerinde önceki yıllarda Özel Okullar Türkiye 1.liği Genel Türkiye 2.liği ve Türkiye 3.lüğü derecelerini kazanan Altınyıldız Kolejinin Kalite Teşvik Ödülleri de bulunmaktadır.

            Üniversite sınavlarında, Altınyıldız Koleji, Nevşehir ve Türkiye dereceleri kazanırken ; SBS sınavlarında da her yıl Türkiye ve Nevşehir birincilikleri elde etmektedir.

            Dershanesiz eğitimle kazanılan başarılan anlatıldığı ekip çalışmasında, okulda yapılan çalışmalarla elde edilen sonuçlar değerlendirilmiştir.

            Okul kursları, test yayınları, rehberlik hizmetleri, sosyal ve kültürel etkinliklerle Türkiye’ye örnek teşkil eden Altınyıldız Koleji ekibini kutluyoruz.

            Altınyıldız Koleji kaliteyi bir yaşam biçim haline getirmiştir. Sürekli başarıyı şiar edinen Altınyıldız Koleji yöneticilerinin, öğretmenlerinin, velilerinin ve öğrencilerinin başarılarının devamını dileriz.

            Türkiye’nin en kaliteli eğitim kurumlarından birisini Nevşehir’e kazandıran Altınyıldız Koleji kurucularını da özellikle kutluyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gül alsa - 5 yıl önce
kutlarız. örnek okul,örnek genel müdür,örnek müdür,örnek öğretmenler ve öğrenciler.
Avatar
kemal sancak - 5 yıl önce
altınyıldız kolejini kutluyorum.onlar gururumuz.