banner461
banner195

Tuğba Öğretmen Hayalindeki İngilizce Sınıfını Kurdu

Ürgüp Mehmet Diker Orta Okulu İngilizce Öğretmeni Tuğba Duymaz, Öğrenciliğinden beri hayalini kurduğu sınıfı, Öğrencileriyle birlikte kurdu.

Tuğba Öğretmen Hayalindeki İngilizce Sınıfını Kurdu
13 Ocak 2018 Cumartesi 12:11

banner143
banner134
Ürgüp  Mehmet Diker Orta Okulu İngilizce Öğretmeni Tuğba Duymaz, Öğrenciliğinden beri hayalini kurduğu sınıfı, Öğrencileriyle birlikte kurdu.
Mehmet Diker Ortaokulunda görev yapan İngilizce Öğretmeni Tuğba Duymaz, gönüllü olarak Okuldaki bir sınıfı hayalleri olan tüm Ürgüp’lü öğrenciler için hazırladı.
Kendi Memleketinde Öğretmen olmanın verdiği  heyecanla derse girerken Öğrencilerin de hayalindeki İngilizce sınıfını görmelerini isteyen Duymaz, dizayn ettiği sınıfta renklerin konuştuğu, kitapların canlandığı köşeler oluşturdu. Her bir köşesini el emeği ve Öğrencilerinin yardımı ile hazırladığını belirten Öğretmen Tuğba Duymaz, sınıfta ders işlemenin keyif haline geldiğini söyledi.
Sınıfın tamamlanmasıyla birlikte yürüttüğü bir de proje olduğunun altını çizen Duymaz, "3 yıldır kesintisiz kitap kurtları yetiştiriyorum. Kitabı seven ve kitap okumaya gönül veren pek çok öğrenci mezun etmekteyim.  Ve halen mezun olan ve şu anda okulumdaki öğrencilerimle her ay kitap takası yaparak pek çok öğrenciye ulaşıp onlarla yeni yazarlar, yeni dünyalar keşfediyoruz." dedi 
Duymaz, Uyguladığı projenin başka Öğrencilere ve Öğretmenlere umut ışığı yakarak memleketin her bir köşesinde aynı amaca hizmet eden İngilizce sınıflarının artacağını hayal ettiğini de ekledi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Enes - 10 ay önce
Mehmet Akif Ersoy ortaokulundada böyle şeyler yapmaya çalışmıştınız ama gittiniz yarım kaldı