banner461
banner195

Türk Eğitim-Sen 23 Nisan Coşkusunu Doyasıya Yaşattı

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Kapadokya Forum Avm'de 3 bin bayrak, 3 bin balon, 3 bin kalem ve 3 bin çikolata dağıttı.

Türk Eğitim-Sen 23 Nisan Coşkusunu Doyasıya Yaşattı
23 Nisan 2016 Cumartesi 15:41

banner143
banner134
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 96. yıldönümü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur ve sendika yöneticileri çocukların bayramlarını kutlayarak çikolata, bayrak, balon ve kalem hediye etti.
 
Hediye dağıtımında konuşan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur: "Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi olarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklarımıza armağan etmiş olduğu ve dünya'nın tek çocuk bayramı olan 23 Nisan'da her yıl çeşitli etkinlikler düzenlemekteyiz. Bu yıl da Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 96. yıl coşkusunu çocuklarımızla ve halkımızla kutlamak için, 23 Nisan ruhunun asla kaybolmayacağını hatırlatmak ve bayram coşkusunu Nevşehir'de doyasıya yaşamak için çeşitli hediyeler dağıtarak hem mutlu olduk hem de çocuklarımızı mutlu ettik" dedi.
 
Nevşehir halkının göstermiş olduğu yoğun ilgiye de teşekkür eden Mustafa Uğur, "Nevşehir'de yaşayan çocuklardan yaşlılara kadar tüm vatandaşlarımız 23 Nisan'ın coşkusunu ve sevincini yaşamak için sendika olarak açmış olduğumuz standa akın ettiler. Ellerinde Türk bayrakları ve Türk bayraklı balonlarla dolaşan kalabalık günün en mutlu ve en güzel karesi oldu" şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.