banner461
banner195

Türk Eğitim-Sen’den Kozaklı Çıkarması

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi, yılın son haftasında adeta Kozaklı ya çıkartma yaptı.

Türk Eğitim-Sen’den Kozaklı Çıkarması
29 Aralık 2015 Salı 14:04

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi, yılın son haftasında adeta Kozaklı ya çıkartma yaptı.

Yıl boyunca okul ve kurum ziyaretlerine aralıksız devam eden Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi, yılın son haftasına Kozaklı okul ve kurumlarını ziyaret ederek başladı.

Haftanın ilk iş gününde Kozaklı 75. Yıl İlkokulu, Kozaklı 75. Yıl Ortaokulu, Kozaklı Atatürk İlkokulu, Kozaklı Atatürk Ortaokulu, Kozaklı Karahasanlı İlkokulu, Kozaklı Karahasanlı Ortaokulu, Kozaklı Yassıca İlkokulu, Kozaklı Çayiçi İlkokulu, Kozaklı Çayiçi Ortaokulu, Kozaklı Metem, Kozaklı İlçe MEM ve Kozaklı Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret eden Şube Başkanımız Mustafa Uğur ve Şube Teşkilatlandırma Sekreterimiz Cengiz Yurt, okullarda Türk Eğitim-Sen'in aktif sendikacılığı başta olmak üzere eğitim çalışanlarının gündeminde olan tüm konularla ilgili eğitim çalışanlarına bilgilendirme konuşması gerçekleştirdi.

Kozaklı ilçesindeki tüm okul ve kurumları ziyaret edileceğine dair bir açıklama gerçekleştiren Şube Başkanımız Mustafa Uğur; "Yıl boyunca aralıksız devam okul ve kurum ziyaretlerimiz Kozaklı ilçemiz ile tamamlamayı düşündük. 2 gün boyunca Kozaklının tüm okul ve kurumlarını ziyaret ederek eğitim çalışanları ile buluşacağız, onların dertlerini dinleyecek, onların sorunlarına derman olmak için mücadele edeceğiz. Bizler her zaman söylediğimiz gibi sendikacılığın masa başında değil alanlarda yapılması gerektiğine inanıyoruz. 2016 yılında da bu ilkemiz doğrultusunda ziyaretlerimize devam edeceğiz" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.