banner177
banner195

Türkiye Birincilerinin Tercihi Kardelen Eğitim Kurumları Oldu

TEOG Nevşehir ve Türkiye Birincileri, Lise Tercihlerini, Nevşehir’in Lider ve İlk Özel Eğitim Kurumu Olan Kardelen Eğitim Kurumlarından Yana Yaptılar.

Türkiye Birincilerinin Tercihi Kardelen Eğitim Kurumları Oldu

banner143
banner134
Kardelen Koleji, TEOG puanlarının açıklanması ile kayıt yoğunluğu yaşarken TEOG Nevşehir ve Türkiye BİRİNCİLERİ Hüseyin Kağan ÖZDEMİR, Zeynep BÜYÜKATA ve Beyza Ceren ÖZÇELİK Kardelen Fen Lisesine kayıtlarını yaptırdı.
Eğitim öğretimdeki başarısı ile Nevşehir’in lider okulu olan Kardelen Eğitim Kurumları kayıt yoğunluğu yaşıyor. Bünyesinde Kardelen Anaokulu, ilköğretim, Anadolu ve Fen Liselerini barındıran Kardelen Koleji geleceğin liderlerini yetiştiriyor. Her anne ve babanın göz nuru olan çocuklarını emanet ettikleri Kardelen Eğitim Kurumları değerli öğrencilerine iyi bir gelecek vaad ediyor.
Sahip olduğu tecrübeli ve güçlü kadrosuyla eğitim öğretimdeki liderliğini koruyan Kardelen Eğitim Kurumları Uluslararası proje ve yarışmalarda da yer alarak Türkiye’nin en iyi okulları arasında yer almak için hem fiziki hem de sosyal çalışmalarına devam ediyor.
İyi Bir Gelecek İyi Bir Eğitimle Başlar, Kardelen Eğitim Kurumları

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15
Yükleniyor...

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.