banner461
banner195

Türkiye Birincisi Tercihini Kardelen Eğitim Kurumları Olarak Yaptı

2016 TEOG1 ve TEOG2 sınavlarında soruların tamamını doğru cevaplayarak 500 tam puan ile Türkiye Birincisi olan Kardelen Eğitim Kurumları 8.sınıf öğrencisi Hüseyin Kağan ÖZDEMİR Lise tercihini Kardelen Fen Lisesi olarak yaptı.

Türkiye Birincisi Tercihini Kardelen Eğitim Kurumları Olarak Yaptı
02 Temmuz 2016 Cumartesi 15:36

banner143
banner134
TEOG 1 ve TEOG 2 sınavlarında elde ettiği başarı ile 500 tam puan alan Kardelenli öğrencimiz Hüseyin Kağan ÖZDEMİR Türkiye Birincisi olarak Nevşehir’in gururu oldu. Türkiye Birincisi ÖZDEMİR, eğitim hayatının devamı olan Lise tercihini de, bu büyük başarıyı elde ettiği Kardelen Eğitim Kurumlarından yana kullandı.
Kardelen Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Mürsel MERT, Hüseyin Kağan ÖZDEMİRİ elde ettiği başarı ve tercihinden dolayı tebrik etti. Ayrıca öğrencilerinin yetişmesinde emeği geçen aileyi, yöneticileri ve öğretmenleri de kutlayan MERT tecrübeli idareci ve öğretmen kadrosu ile Kardelen Eğitim Kurumları olarak başarılarının devam edeciğini belirtti.
Kardelen Eğitim Kurumları olarak TEOG sınavları Türkiye Birincilerimizi Kutluyor, Başarılarının Devamını Diliyoruz.
Kardelen Fen ve Anadolu Lisesine İlgi Büyük!
Gerçek şampiyonların koleji, Kardelen Eğitim Kurumları Lider eğitim kadrosu ve tecrübeli idari yapısıyla Nevşehir’in en iyi okulu olmaya devam ediyor. 2016-2017 eğitim öğretim yılı için 9.sınıf kayıtlarına yoğun ilgi yaşanırken her iki TEOG sınavında da tam puan alarak Nevşehir’in tek Türkiye Birincisi olmayı hak eden öğrencimiz Hüseyin Kağan ÖZDEMİR en iyilerin Koleji Karelen Fen Lisesini seçti.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.