banner461

Uğur'dan, TEOG Birincilerine Anlamlı Ziyaret

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, TEOG Birincisi çıkaran okulları ziyaret ederek hem birincilere hem de öğretmenlerini kutladı.

banner503
Uğur'dan, TEOG Birincilerine Anlamlı Ziyaret
11 Ocak 2017 Çarşamba 13:46

banner143
banner134
Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, TEOG Birincisi çıkaran okulları ziyaret ederek hem birincilere hem de öğretmenlerini kutladı.
 
TEOG sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte Nevşehir'den sınava girdikten sonra tam puan alan ve Nevşehir'in başarı ortalamasını artırarak gurur kaynağı olan öğrencilerin açıklanmasının ardından Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, birinci çıkaran okullara yönetim kurulu üyeleriyle çıkarma yaptı.
 
TEOG Birincileri çıkaran Ürgüp Hacı Ahmet Toksöz Ortaokulu, Ürgüp Ali Baran Numanoğlu Ortaokulu, Merkez Lüfti Pamukçu Ortaokulu ve  Merkez Damat İbrahim Paşa Ortaokulu'nu ziyaret eden Mustafa Uğur ve sendika yöneticileri, TEOG birincisi çıkaran öğretmenlere çikolata ikram ederek teşekkür etti. Uğur, öğretmenlere teşekkür ettikten sonra TEOG birincisi olan öğrencilere Türk Bayrağı hediye ederek tebrik ve teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.
 
Uğur, "Nevşehir'de eğitimle ilgili kim ne başarı elde etmişse, kim Nevşehir'in başarı hanesine ismini yazdırmışsa ve kim Nevşehir'i başarı sıralamalarında üst sıralara çıkartmışsa bu isimlere teşekkür etmek, tebriklerimizi iletmek ve onların gönlünü kazanmak bizim boynumuzun borcudur. TEOG'da tam puan alarak güzel bir başarı elde eden öğrencilerimizle gurur duyuyoruz ve kendilerinin bundan sonra da başarılarla anılan öğrenciler olacağından şüphe duymuyoruz. Aynı şekilde TEOG birincisi çıkaran öğretmenlerimize de özverili çalışmalarından ve emeklerinden ötürü teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.
 
Uğur, Nevşehir'de görev yapan tüm eğitimcilerin eğitimde başarıyı yakalamak adına güzel çalışmalara imza attığını da belirterek bu güzel çalışmaların her okulda başarılar doğuracağına ve Nevşehir'e birincilikler kazandıracağına olan inancını da belirtti.
 
Uğur, öğrenci ve öğretmenleri tebrik ettikten sonra öğretmen odalarında bir müddet sendikal sohbet ederek eğitimcilere çeşitli konularda bilgiler aktararak sendikal çalışmaları da yürütmeye devam etti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.