banner461
banner195

Uğur ve yönetimi Suvermez’de bilim şenliğine katıldı

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Suvermez Ortaokulu Bilim Şenliği'ne katıldı.

Uğur ve yönetimi Suvermez’de bilim şenliğine katıldı
25 Mayıs 2016 Çarşamba 12:55

banner143
banner134
Derinkuyu İlçesi'ne bağlı Suvermez Kasabası'nda Suvermez Ortaokulu'nun düzenlediği ve Suvermez İlkokulu öğrencilerinin de projelerle katkı sağladığı Bilim Şenliği'ne Şube Başkan Yardımcısı Nail Demirtaş, Şube Mali Sekreteri İlhami Genç ve Şube Teşkilatlandırma Sekreteri Cengiz Yurt ile katılan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, Bilim Şenliği sonrası düzenlenen kermese de iştirak ederek hem öğrencilerle hem de yöre halkı ile sohbet etti.

Öğrencilerin stantlarını tek tek gezerek hem projeler hakkında bilgi alan hem de öğrencileri tebrik ederek başarılar dileyen Türk Eğitim-Sen heyeti adına konuşan Şube Başkanı Mustafa Uğur, "Bugün folklor gösterisi ile başlayan, bilim şenliği ile devam eden ve kermesi ile sonuçlanan bir etkinliğe iştirak ettik. Gelenek ile geleceği buluşturan bu tür etkinliklerin okullarımızda düzenlenmesi, bu etkinliklerde öğrencilerimizin kendilerini ve fikirlerini toplumun her kesimine aktarması hem eğitim hem de ilimiz adına güzel gelişmelerdir bu yüzden başta çocuklarımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Ayrıca şu eksikliği de hatırlatmakta fayda olacağını düşünüyorum, bu tür etkinliklere sadece protokolün ya da halkın katılımının yanı sıra sanayicilerimizin, ilimizde görev yapan bilim adamlarımızın da katılması çocuklarımızın fikirlerine destek olması ve çocuklarımızın geleceğini şekillendirmek adına manevi destekleri çocuklarımıza çok büyük katkı sağlayacaktır" dedi.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.