banner461
banner195

Uğurlu ve Kürekli’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Haziran ayı ile birlikte beklenen atamalar yapıldı. Ve İl Milli Eğitim Müdür yardımcılıklarına iki yeni isim atandı. Eğitimciler Birliği Sendikası Nevşehir Şube Başkanı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri o iki yeni isme hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 Uğurlu ve Kürekli’ye Hayırlı Olsun Ziyareti
19 Haziran 2014 Perşembe 18:53

banner143
banner134

 Uğurlu ve Kürekli’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

NEVŞEHİR(MHA) Haziran ayı ile birlikte beklenen atamalar yapıldı. Ve İl Milli Eğitim Müdür yardımcılıklarına iki yeni isim atandı. Eğitimciler Birliği Sendikası Nevşehir Şube Başkanı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri o iki yeni isme hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir ve Şube yönetim kurulu üyeleri İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılıkları görevine atanan Doğan Kürekli ve İlyas Uğurlu’yu ziyaret ederek her iki isme de görevlerinde başarılar diledi.

Mart ayı içerisinde Milli Eğitim Kanununda yapılan değişikliklerle birlikte ilimizde de milli eğitim müdürlüğü kadrosunda yeni atamalar yapıldığını belirten Eğitimciler Birliği Sendikası Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, “Eğitimciler Birliği Sendikası olarak il milli eğitim müdür yardımcılıkları görevine atanan Sayın İlyas Uğurlu ve Sayın Doğan Kürekli ilimiz eğitimine yıllardır önemli hizmetler verdiler. Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevlerinde kendilerine başarılar diliyoruz. Her iki arkadaşımızın da ilimiz eğitimine önemli katkılarda bulunacağından yana kuşkumuz yok. Biz Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Yönetimi olarak kendilerine bu görevlerinde elimizden gelen tüm katkıyı sağlamaya gayret edeceğiz” açıklamasında bulundu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hakkı - 4 yıl önce
Kul hakkı hak etmediğin yere siyaseten gelen siyaseten gider o mustafa Özdemir e bizim haklarımızı haram olsun...
Avatar
eskili - 4 yıl önce
her ikisinide iyi tanırım bunların yerine köprü başından 2 tane yevmiyeci amele ataynsaydı on numara olurdu.özellikle ilyasın bu iş hakkı değil..
Avatar
kul hakkı - 4 yıl önce
Bundan önceki arkadaşlar acaba siyaseten gelmemişler mi? Bunlar birer bayrak yarışı olarak değerlendirilirse daha yapıcı olur. Kıyas şöyle olmalı bu ekip mi Nevşehir eğitimine daha fazla katkılar sağlar diğer ekip mi