banner461
banner195

Üniversite ve TEOG Şampiyonlarının Koleji Altınyıldız, Dünya 2.liği Kazandı.

Altınyıldız Koleji Anadolu Lisesi 11-C sınıfı öğrencisi Esra Yıldız Bulgaristan’da düzenlenen Dünya Şampiyonasında 2. oldu.

Üniversite ve TEOG Şampiyonlarının Koleji Altınyıldız, Dünya 2.liği Kazandı.
25 Nisan 2014 Cuma 11:10

banner143
banner134

 ÜNİVERSİTE VE TEOG ŞAMPİYONLARININ KOLEJİ ALTINYILDIZ, DÜNYA 2.LİĞİ KAZANDI.

 

            Altınyıldız Koleji Anadolu Lisesi 11-C sınıfı öğrencisi Esra Yıldız Bulgaristan’da düzenlenen Dünya Şampiyonasında 2. oldu.

Bulgaristan’da düzenlenen Dünya Şampiyonasında Türkiye’yi, Nevşehir’i temsil eden, Altınyıldız Koleji öğrencisi Esra Yıldız ABD’li Jajaire Gonzales ile Dünya 1.liği için ringe çıktı. Dünya 2.si oldu.

Şampiyon öğrencimizi tebrik ediyor, yetişmesinde emekleri geçen ailesini, antrenörlerini ve öğretmenlerini kutluyoruz.

Dünya 2. si öğrencimiz ile yakından ilgilenen başta Nevşehir Valisi Sayın Mehmet Ceylan olmak üzere tüm yetkililere teşekkür ediyoruz.

Nevşehir’in eğitimde parlayan yıldızı olan Altınyıldız Koleji; Üniversite Sınavından, TEOG Sınavlarına, Toplam Kalite Yönetimi Yarışmalarından, Bilimsel Proje yarışmalarına, Spor, Sanat ve Kültürel etkinlikleriden, Ulusal ve Uluslar arası yarışmalara kadar her alanda Kapadokya’yı ve Türkiye’yi başarıyla temsil etmektedir.

Nevşehir’in en büyük özel okulu olan Altınyıldız Eğitim Kurumları; Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul, Fen Lisesi, Anadolu Lisesi, Anadolu Öğretmen Lisesi ve Anadolu Sağlık Meslek Lisesi kurumlarıyla Türk Milli Eğitimine başarıyla hizmet etmektedir.

2014 – 2015 öğretim yılı erken kayıtlarına büyük ilgi gösteren öğrenci velilerimize teşekkür ederiz.

Başarılarıyla Türkiye’nin gururu olan Altınyıldız Eğitim Kurumlarında başarıyı bir gelenek haline getiren kurucularımıza, yöneticilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve öğrencilerilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Adnan Ağır - 4 yıl önce
Tebrikler Esra,başarılarının devamı temennisi ile.