banner461
banner195

Üniversiteden hazırlık sınıfları duyurusu

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinden yapılan açıklamada hazırlık sınıflarının işleyişi hakkında bilgiler aktarıldı.

Üniversiteden hazırlık sınıfları duyurusu
12 Eylül 2017 Salı 14:42

banner143
banner134
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinden yapılan açıklamada hazırlık sınıflarının işleyişi hakkında bilgiler aktarıldı.
Açıklamada; “Değerli Öğrenciler,Bugün gerçekleştirilen Seviye Belirleme Sınavı sonuçlarının değerlendirilmesinin ardından seviyelere göre hazırlık sınıflar belirlenecektir. Seviye Belirleme Sınavına girmeyen öğrenciler temel düzeydeki bir sınıfa yerleştirilecektir. Ders programları ve sınıflar en kısa zamanda https://ydyo.nevsehir.edu.tr adresinde ve Yabancı Diller Yüksekokulu duyuru panolarında yayınlanacaktır. Dersler, programlar yayınlanır yayınlanmaz başlayacaktır. Dersler Yabancı Diller Yüksekokulu dersliklerinde  (Eğitim Fakültesi zemin katı ve birinci katında yer alan dersliklerde) gerçekleştirilecektir. Ders kitaplarını içeren SET, 14 Eylül 2017 Perşembe gününden itibaren Yabancı Diller Yüksekokulu’ndan temin edilebilir. Hazırlık Sınıfı öğrencileri hazırlık eğitimi süresinde Öğrenci Bilgi Sistemi'ni (https://ubs.nevsehir.edu.tr/) değil, https://ydyo.nevsehir.edu.tr adresini takip edeceklerdir. 12 Eylül 2017 tarihinde yapılacak olan Zorunlu Yabancı Dil Muafiyet Sınavının hazırlık eğitimi ile bir ilgisi yoktur. Bu sınava hazırlık eğitimini tercih etmeyen 1. sınıf öğrencileri isterlerse katılacaktır” denildi.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.