banner461
banner195

Ünlü Yazar İpek Onguun Altınyıldız Kolejinde

Altınyıldız Eğitim Kurumlarında düzenlenen Söyleşi ve İmza Günü büyük ilgi gördü.

Ünlü Yazar İpek Onguun Altınyıldız Kolejinde
11 Ekim 2013 Cuma 12:54

banner143
banner134
Özel Altınyıldız İlköğretim Kurumunda düzenlediği Söyleşi ve İmza Gününün ardından Özel Altınyıldız Liselerine gelen Ünlü yazar İpek ONGUN büyük bir ilgi ile karşılandı.
            Öğrenciler tarafından çiçek sunulan İpek ONGUN yaptığı konuşmada “Sabah Özel Altınyıldız İlköğretim Kurumundan şimdi de Özel Altınyıldız Liselerinden çok etkilendiğini belirterek ,okul yöneticilerine,öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür ederim”dedi.
            Okuma alışkanlığının ve hayata dair önerilerin yapıldığı söyleşinin sonunda yüzlerce öğrencinin kitabını imzalayan İpek ONGUN öğrencilerle de özel sohbet yaptı.
            Öğrenci velilerinin de katıldığı İmza günü ve söyleşi yoğun ilgi nedeniyle 2 saat sürdü.
           Altınyıldız Koleji Genel Müdürü Serhat İĞDECİ,Lise Müdürü Özkan KILINÇ,ve İlköğretim Kurum Müdürü Mehmet ERAVCI, okul yöneticileri, öğretmenler,öğrenci velileri ve öğrenciler programa katıldı.
           Altınyıldız Koleji ,Öğrencilerine sunduğu kaliteli ve çağdaş eğitimle Türkiye’nin gelecekteki liderlerini yetiştirmektedir.
            Altınyıldız Koleji Türkiye’nin en tanınmış ,en sevilen yazarlarından birini daha öğrencileriyle tanıştırmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.