banner461
banner195

Ürgüp Ali Baran Numanoğlu Ortaokuluna 30 Öğrencilik Fen Laboratuarı Açıldı

Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde bulunan Ali Baran Numanoğlu Ortaokuluna hayırseverlerin destekleri ile 30 öğrencilik Fen Laboratuarı açıldı.

Ürgüp Ali Baran Numanoğlu Ortaokuluna 30 Öğrencilik Fen Laboratuarı Açıldı
12 Nisan 2013 Cuma 15:56

banner143
banner134

 Ürgüp Ali Baran Numanoğlu Ortaokulu Laboratuar açılışına Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir, Okul Müdürü Mehmet Dündar, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı. Açılışı gerçekleştiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir laboratuarın açılmasında büyük emekleri olan Fen ve Teknoloji Öğretmeni Eylem İpek Erol’a teşekkür ederken burada maddi desteğini esirgemeyen hayırseverlere ise birer teşekkür plaketi takdim etti.

 

Ürgüp Ali Baran Numanoğlu Ortaokul Müdürü Mehmet Dündar ise: “Okulumuza hayırseverlerin yardımı ile 30 öğrencilik fen ve teknoloji derslerini rahatlıkla işleyebilecekleri laboratuarımız açılmasından dolayı son derece mutluyuz. Okulumuz Fen ve Teknoloji öğretmeni Eylem İpek Erol’un girişimleri ve büyük çabaları sonrasında böyle bir laboratuara kavuşmuş olduk. Okulumuza açılan fen ve teknoloji laboratuarı 7 bin TL’ye mal oldu. Okulumuza böylesine modern bir laboratuar kazandıran Duke Dillard, Tolga Akarcalı ve Necla Çelik isimli hayırseverlerimizin çok büyük katkısı olmuştur. Okulumuzda açılışını gerçekleştirdiğimiz fen ve teknoloji laboratuarında öğrencilerimiz, internete bağlı bir bilgisayar ile her masada elektrik, su ve gaz bağlantılarının olduğu için öğrencilerimizin ünitelerini işlemeleri zenginleştirilmiştir ‘’ diye konuştu.

 

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.