banner461

Ürgüp Mehmet Diker Ortaokulu'ndan E-Twinning Başarıları

Ürgüp Mehmet Diker Ortaokulu İngilizce öğretmeni Tuğba Duymaz ve öğrencileri sene başından itibaren yürüttükleri  Boost  Interest Of Pupıls  adlı e-twinning projesini uzaktan eğitim sürecinde de başarılı bir şekilde yürüterek tamamlamışlardır.

banner503
Ürgüp Mehmet Diker Ortaokulu'ndan E-Twinning Başarıları
26 Haziran 2020 Cuma 12:45

banner143
banner134

Ürgüp Mehmet Diker Ortaokulu İngilizce öğretmeni Tuğba Duymaz ve öğrencileri sene başından itibaren yürüttükleri  Boost  Interest Of Pupıls  adlı e-twinning projesini uzaktan eğitim sürecinde de başarılı bir şekilde yürüterek tamamlamışlardır. Bu proje ile öğrenciler Türkiye’ deki   çeşitli illerden öğrenciler ile iletişime geçerek  ortak etkinliklere katıldı. Öğrenciler  interaktif bir şekilde İngilizce öğrenmek için çeşitli çevrimiçi eğitim uygulamalarından faydalandı. Uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerin farklı okullardan öğrencilerle aynı platformu paylaşması Pandemi sürecini daha verimli bir şekilde geçirmelerine katkı sağlamıştır.

Aynı anda yine Ürgüp Mehmet Diker Ortaokulu İngilizce öğretmeni Tuğba Duymaz ve öğrencileri sene başından itibaren yürüttükleri  Social Media and Cyber Bullying adlı e-twinning projesini de uzaktan eğitim sürecinde de başarılı bir şekilde yürüterek tamamlamışlardır. Bu proje ile öğrenciler Türkiye’den ve farklı ülkelerden öğrenciler ile iletişime geçerek ortak etkinliklere katıldı. Öğrenciler  interneti ve sosyal medyayı doğru kullanmayı öğrenmek için çeşitli çevrimiçi eğitim uygulamalarından faydalandı. Uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerin farklı ülkelerden öğrencilerle aynı platformu paylaşması Pandemi sürecini daha verimli bir şekilde geçirmelerine katkı sağlamıştır. Bu süreçte artan internet kullanımının doğru bir şekilde gerçekleşebilmesi için  farkındalık çalışmaları yürütüldü. Neticede interneti ve sosyal medyayı faydalı bir şekilde kullanmaları sağlandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.