banner461
banner195

Ürgüp’te Akademik Liderliğin Rolü Tartışıldı

Nevşehir Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. H. Serkan Akıllı’nın yürütücüsü olduğu “Kalite Güvencesi Sistemi ve Stratejik Planlama Uygulamalarında Akademik Liderliğin Rolü” başlıklı proje kapsamında Ürgüp Uygulama Oteli’nde çalıştay gerçekleştirildi.

Ürgüp’te Akademik Liderliğin Rolü Tartışıldı
07 Mayıs 2013 Salı 22:57

banner143
banner134

 Çalıştaya projede görev alan personelin yanı sıra uzaktan eğitim ve kalite güvencesi alanında uzman olan Prof. Dr. Andre Vyt konuşmacı olarak katıldı.

 

İki oturum halinde gerçekleşen çalıştayın birinci oturumunda Yrd. Doç. Dr. H. Serkan Akıllı, kalite güvencesi ve stratejik planlama uygulamalarının sıkça tartışılan ancak çok nadir araştırılan konular olduğunu, bu nedenle önümüzdeki süreçte kolektif bir kalite ve planlama kültürünün geliştirilmesi gerekliliğine vurguda bulundu. Çalıştaya katılan Prof. Dr. Andre Vyt ise sunumunda bütüncül kalite yönetimi, kalite güvencesi sistemleri ve akreditasyon konularında açıklamalarda bulunduktan sonra, bir on-line kalite güvencesi tanı ve raporlama portalı olan PROSE hakkında bilgiler sundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.