banner461
banner195

Vali Ceylan Kapadokya MYO Mezuniyet Törenine Katıldı

Kapadokya Meslek Yüksekokulu 2013-2014 Eğitim ve Öğretim yılı mezuniyet töreni, okulun Ürgüp ilçesine bağlı Mustafapaşa köyündeki yerleşkesinde gerçekleştirildi.

Vali Ceylan Kapadokya MYO Mezuniyet Törenine Katıldı
12 Mayıs 2014 Pazartesi 10:26

banner143
Ürgüp KMYO'DA Mezuniyet Töreni Yapıldı
İlgili Galeriye Git
banner134

 Kapadokya Meslek Yüksekokulu 2013-2014 Eğitim ve Öğretim yılı mezuniyet töreni, okulun Ürgüp ilçesine bağlı Mustafapaşa köyündeki yerleşkesinde gerçekleştirildi.

  Mezuniyet töreninde 12 bölümden toplam 400 öğrenci mezun oldu. Öğrenciler diplomalarını, Vali Mehmet CEYLAN Nevşehir Belediye Başkanı Hasan ÜNVER, Kapadokya Meslek Yüksekokulu Mütevelli Heyeti Başkanı yazar Alev ALATLI'dan aldı.

  Törende konuşan Vali CEYLAN, Nevşehir'deki üniversitelerin gelişmesinden mutluluk duyduklarını ifade ederek, Kapadokya Meslek Yüksekokulu'nun açtığı programlarla hem bölgenin hem de ülkenin çeşitli sektörlerdeki ihtiyacını karşıladıklarını kaydetti.

  Vali CEYLAN, Türkiye’nin en güzel yerlerinden birisinin Mustafapaşa olduğunu ve burada nadide insanların yetiştiğini dile getirerek, "Kapadokya Meslek Yüksekokulu’nun sektörlerle iç içe yürütmüş olduğu eğitim çok önemli.Üniversitelerin birinci önceliği bulunduğu bölgelere katkı sağlamaları. Bunu da burada Kapadokya Meslek Yüksekokulu başardı. Bu nedenle okulun gelişmesi ileride Kapadokya Üniversitesi olarak hayata devam etmesi için elimizden geleni yapacağız" dedi.

  Konuşmaların ardından okulu dereceyle bitiren öğrencilere Vali CEYLAN, Başkan ÜNVER ve Kapadokya MYO Mütevelli Heyeti Başkanı ALATLI hediye verdi.

  Binicilik bölümü mezunlarının atla geldiği törene, öğrencilerin aileleri de yoğun ilgi gösterdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehirli - 4 yıl önce
başkan umarız kapadokya myo ya gösterdiği ilgiyi nevşehir hbv ünv de gösterir seçimde sözü vardı "ilimizi gençlerle yöneteceğiz" diye bilbortların yalan söylemeyeceğini bilir.
Avatar
Adalet - 4 yıl önce
ak parti meydanı boş bırakırsa başkaları doldurur vekiller ve beşkan ünver üniversiteyi ihmal etmemeli,paralel yapı ve diğerleriyle mücadelede rektöre destek olmalı