banner461
banner195

Ve Makbule Atlı Mezun Oldu

Makbule Atlı Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Turizm bölümüne devam ederek çocuğu yaşındaki öğrencilerle üniversite sıralarında oturarak, sabırla çalışarak bölümünü başarıyla bitirip diplomasını aldı.

Ve Makbule Atlı Mezun Oldu
16 Haziran 2014 Pazartesi 16:24

banner143
banner134

 Atlı Mezun Oldu

NEVŞEHİR(MHA) Makbule Atlı Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Turizm bölümüne devam ederek çocuğu yaşındaki öğrencilerle üniversite sıralarında oturarak, sabırla çalışarak bölümünü başarıyla bitirip diplomasını aldı.

Atlı kendi çocuklarının yaşında hocaları olduğunu ve çok iyi bir öğrenci olduğunu söyledi. Hiç devamsızlık yapmadan derslerine devam ettiğini belirtti. En büyük destekçilerinin eşi, çocukları, çok kıymetli arkadaşları ve üniversitedeki hocalarının olduğunu söyledi. Mezuniyete bütün hocaları, arkadaşları ve ailesinin katılarak onur verdiklerini belirtti. Çocuklarımın mezuniyetlerine ben anneleri olarak katılıyordum ama şimdi çocuklarım benim mezuniyetime katılarak, annelerini mezun ettiler, diyerek sözüne devam etti.

Bir bankadan emekli olduktan sonra birçok eğitim sertifikası aldığını, kadınların her alanda gelişmesi için çaba göstererek Belediye Meclis Üyeliği, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanlığı , karar alma mekanizmalarında bulunmak üzere Milletvekili aday adaylığının ardından Belediye Başkan aday adayı olduğunu, yardıma muhtaç aileler için sosyal incelemelerde bulunduğunu, Ulusal çapta birçok projeye aktif olarak katıldığını belirtti . Kendini birçok alanda yetiştirerek şuanda başkanlığını yaptığı Nevşehir Kadın Derneğini kurduğunu, 2013 yılı içinde “Eğitime Devam, Takipsizliğe Son “ ve “Erken Evlilik ve Çocuk Gelinler “ olmak üzere iki önemli projenin koordinatörlüğünü üstlendiğini söyledi. Atlı azmin elinden hiçbir şeyin kurtulmayacağını ve ailesi ile gurur duyduğunu sözlerine ilave etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

Etiketler; #Atlı Mezun Oldu

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
polat - 4 yıl önce
Şov izlediniz
Avatar
hasan - 4 yıl önce
Kim bu kadın şovu seviyo
Avatar
ipek - 4 yıl önce
kedi uzanamadıgı cigere pis dermiş. şov değil başarı örneğidir.bir kadın olarak makbule atlıyla gurur duyuyorum. kendileri cok önemli projeleri yürütmüş nevşehirimize daima hizmet eden örnek bir kadındır...