banner461
banner195

Yazar Rafet Sertoğlu İle söyleşi Ve İmza Günü Düzenlendi

22.01.2014 tarihinde Altınyıldız İlköğretim Kurumunda devam eden 5. Geleneksel Kitap Şenliği kapsamında, yazar-şair-gazeteci Rafet Sertoğlu okulumuzu ziyaret ederek öğrencilerle buluştu.

Yazar Rafet Sertoğlu İle söyleşi Ve İmza Günü Düzenlendi
22 Ocak 2014 Çarşamba 17:07

banner143
Yazar Rafet Sertoğlu İle söyleşi Ve İmza Günü Düzenlendi
İlgili Galeriye Git
banner134

22.01.2014 tarihinde Altınyıldız İlköğretim Kurumunda devam eden 5. Geleneksel Kitap Şenliği kapsamında, yazar-şair-gazeteci Rafet Sertoğlu okulumuzu ziyaret ederek öğrencilerle buluştu. Çeşitli masal karakterleri kostümleriyle yazarlarımızı coşkuyla karşılayan öğrencilerimiz,söyleşi anında keyifli zamanlar geçirdiler.öğrencilerimiz tarafından ilgiyle karşılanan yazar, Altınyıldız İlköğretim Kurumunun Konferans salonunda, sohbeti ve şiirleri ile kitap şenliğimize renk kattı.

Öğrencilerimizin sorularını yanıtlayan yazar,Altınyıldız Kolejini ziyaret etmekten büyük onur duyduğunu,öğrencilerin kitaplara olan ilgisinden çok etkilendiğini ve okulun fiziki donanımının ve işleyişinin her kuruma örnek olabilecek yeterlilikte olduğunu ifade etti.

Söyleşinin ardından okul kantininde kitaplarını imzalayan yazar burada da öğrencilerimizin yoğun kitap sevgisiyle bir kez daha karşılaştı ve yakın gelecekte tekrar okulumuzu ziyaret etmekten mutluluk duyacağını belirterek okulumuzdan ayrıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.