banner461
banner195

Yazıhüyük Adına Eğitimde Güzel Şeyler Oluyor!

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesine bağlı Yazıhüyük Kasabasından eğitim alanında güzel şeyler oluyor.

Yazıhüyük Adına Eğitimde Güzel Şeyler Oluyor!
17 Ekim 2016 Pazartesi 20:25

banner143
banner134
Nevşehir'in Derinkuyu İlçesine Bağlı Yazıhüyük Kasabasında Bölegede Fasulye Yetiştiren Çiftçilerden alıan numunelerin parasıyla  ve Kasaba Sakinlerinden Naim Gündoğan Tarafından, Tam Donanımlı Bilgisayar Ve Yazıcısı Yazıhüyük Gazi İlkokulu 2-B Sınıfında Kullanılmak Üzere Okulumuz 2-B Sınıf Öğretmeni Humeyra Bilgili'ye Teslim Edildi.

Naim Gündoğan: ''Öncelikle teşekkür edilmesi gereken kişiler bölgemizde fasulye üreten çifcilerimiz  işimiz gereği  fasulyesini bize satma teklifi eden  çifcilerimizden satın almadan önce fasulyelerinden analiz yapmak için numune fasulye alıyoruz. Aldığım  bilgisayar ve yazıcının yarıya yakını numune fasulye kalanıda şahsım karşıladı.Bütün emektar çifcilerimize bereketli ve bol kazançlar diliyorum'' dedi.

Yazıhüyük Gazi İlkokuluna Hayırlı Olsun. Bölegede Fasulye Yetiştiren Çiftçiler ve Naim Kardeşimize Eğitim Adına Vermiş Olduğu Maddi Ve Manevi Destek Ve Katkılarından Dolayı Kendilerine Teşekkür Ederiz....Okul İdaresi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Naim - 2 yıl önce
Öncelikle teşekkür edilmesi gereken kişiler bölgemizde fasulye üreten çifcilerimiz işimiz gereği fasulyesini bize satma teklifi eden çifcilerimizden satınalmadan önce fasulyelerinden analiz yapmak için numune fasulye alıyoruz.Aldığım bilgisayar ve yazıcının yarıya yakını numune fasulye kalanıda şahsım karşıladı.Bütün emektar çifcilerimize bereketli ve bol kazançlar diliyorum.