banner461
banner195

Yeni Dönem 30 Eylül’de Başlayacak

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Nevşehir Temsilciliği, öğrencilere okuldan arta kalan zamanlarda eğitim desteği vermek üzere etkinliklerine 30 Eylül Pazartesi günü başlıyor.

Yeni Dönem 30 Eylül’de Başlayacak
25 Eylül 2013 Çarşamba 11:35

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Nevşehir Temsilciliği, öğrencilere okuldan arta kalan zamanlarda eğitim desteği vermek üzere etkinliklerine 30 Eylül Pazartesi günü başlıyor.

Hanife-Tevfik Aktekin Öğrenim Birimi Sorumlusu Serdar Kuzugüden, ilköğretim çağındaki öğrencilerin güzel bir çocukluk geçirmesi ve geleceğe donanımlı hazırlanması için yaşam becerilerini geliştirecek ve temel eğitimlerine destek verecek çağdaş eğitim imkanları sunduklarını söyledi. 

Yeni dönemde 60 gönüllü ile 700 çocuğa eğitim desteği vermeyi planladıklarını ifade eden Kuzugüden, "Etkinliklerimiz drama atölyesi, okuyorum oynuyorum, bilgi benim işim, yurttaşız katılımcıyız, kariyer yolculuğuma başlıyorum, kendime yolculuk, eğlen öğren, hijyen, satranç, küçük sanatçılar, okul çalışmaları, geziler ve kulüp etkinlikleri şeklinde olacaktır. 2. yarıyıldan itibaren düşünmeyi öğreniyorum ve iyi yaşam etkinlikleri ile de eğitim etkinliklerimizi zenginleştirmeyi hedefliyoruz." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.