banner461

YKS Şampiyonlarının Parmaksız’a Ziyaretleri Devam Ediyor

Geçtiğimiz günlerde YKS sınavında Türkiye’de ilk 1000’e girerek büyük başarı gösteren öğrencilerden Özel Altınyıldız Koleji öğrencileri Fatma Duygu Demirkol ve Emre Biçkes ile Ürgüp Tesan Fen Lisesi öğrencisi Muhammed Alperen Uzunçayır, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ı makamında ziyaret etmişti.

banner503
YKS Şampiyonlarının Parmaksız’a Ziyaretleri Devam Ediyor
10 Ağustos 2020 Pazartesi 21:21

banner143
banner134

Geçtiğimiz günlerde YKS sınavında Türkiye’de ilk 1000’e girerek büyük başarı gösteren öğrencilerden Özel Altınyıldız Koleji öğrencileri Fatma Duygu Demirkol ve Emre Biçkes ile Ürgüp Tesan Fen Lisesi öğrencisi Muhammed Alperen Uzunçayır, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ı makamında ziyaret etmişti. Başkan Parmaksız bugün ise YKS sayısal puan türünde Türkiye 965.si H. Avni İncekara Fen Lisesi öğrencisi Murat Aksüt, Fen Lisesi Müdürü Rauf Denizler ve okul öğretmenlerinden Mehmet Fatih Bilgin’i ağırladı.

Elde ettiği büyük başarıdan dolayı Aksüt’ü tebrik eden ve ona tablet bilgisayar hediye eden Parmaksız: “Gençlerin gözlerindeki heyecan ve ışıltıyı görmek bizler için en büyük mutluluk kaynağı. Bizler gençlerimizin önünü açabilelim ki onlardaki yetenek ve başarma azmini parlatabilelim. Nevşehir’i gururlandıran Murat’ı canı gönülden tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını diliyorum. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak geleceğimiz olan gençleri desteklemeye, onların potansiyellerini gerçekleştirmelerine katkı sağlamaya gayret ediyoruz. Murat gibi pırıl pırıl bir evlat yetiştiren ailesini ve H. Avni İncekara Fen Lisesi’nin öğrencilerin başarısı için emeğini esirgemeyen değerli öğretmenlerini kutluyorum.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.