banner461
banner195

Yücel Menekşe'den 29 Ekim Mesajı

Kardelen Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yücel Menekşe 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı.

Yücel Menekşe'den 29 Ekim Mesajı
28 Ekim 2015 Çarşamba 14:41

banner143
banner134
 Kardelen Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yücel Menekşe 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı. Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yücel Menekşe, Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, büyük mücadeleler neticesinde kazanılan milli mücadelenin Cumhuriyet ile taçlandırılışının 92. yıldönümüne ulaşmanın mutluluğu içerisinde olduklarını belirtti.

Yücel Menekşe mesajında şunlara da yer verdi; " 92 yıl önce Türk milletine bağımsızlık ve demokrasi gibi temel haklar verilmiştir ve milletimiz Cumhuriyetin faziletlerinden faydalanmaya başlamıştır. Ülke yönetiminde söz, milletin iradesine bırakılmıştır. Bağımsızlığımızın ve vatanın bölünmez bütünlüğünün simgesi olan Cumhuriyetimizi korumak, yaşatmak ve gelecek nesillere ulaştırmak Türk Milletinin en önemli görevlerindendir. Bu anlamlı günde başta Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve kahramanlıkları ile her zaman gurur duyulan gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını ve Türkiye Cumhuriyetinin 92. yılını gururla kutluyor, şahsım ve Kardelen eğitim Kurumları adına en içten sevgi ve selamlarımı sunuyorum." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.