banner461
banner195

Yücel Menekşe’den Yeni Yıl Mesajı

Kardelen Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe’den Yeni Yıl Mesajı

Yücel Menekşe’den Yeni Yıl Mesajı
01 Ocak 2016 Cuma 11:50

banner143
banner134

Kardelen Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yücel MENEKŞE’ Yeni Yıla Dair Yaptığı Açıklamada Şunları Dile Getirdi;

Sevinçleriyle, üzüntüleriyle bir yılı daha geride bırakıp, büyük coşku ve umutlarla yeni bir yıla giriyoruz. . Ben inanıyorum ki 2016 yılı daha çok başarı ve beraberinde de ülkemize, milletimize huzur ve refah getirecek.

Yeni yılda okulumuzu daha da ileri götürebilmek için idarecilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, personelimiz, velilerimiz ve tabii ki biz yöneticiler canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Özel Kardelen Eğitim Kurumları olarak bizler genç nesilleri yarınlara en iyi şekilde hazırlamak ve onları hayat yarışında bir adım önde tutabilmek için gayret sarf ediyoruz. Bizim amacımız; Nevşehir' in gençlerini gelişime açık, ileriyi gören bireyler olarak yetiştirebilmek, onlara hak ettikleri bir gelecek sunabilmektir. Yeni yılda da okulumuz adına amaçlarımıza ulaşabilmeyi diliyor, tüm Nevşehir halkının sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yıl geçirmesini temenni ediyorum.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.