banner461

Yurt Binası Ne Olacak?

Nevşehir il merkezinde Hacıbektaş Veli Üniversitesi kampüsünün tam karşısında bulunan ve yıllardır bir türlü tamamlanamayan yurt binasının akıbeti merak konusu.

banner503
 Yurt Binası Ne Olacak?
30 Haziran 2014 Pazartesi 18:47

banner143
banner134

 Yurt Binası Ne Olacak?

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir il merkezinde Hacıbektaş Veli Üniversitesi kampüsünün tam karşısında bulunan ve yıllardır bir türlü tamamlanamayan yurt binasının akıbeti merak konusu.

Nevşehir Hacıbektaş Üniversitesinin 10 bini aşan öğrenci sayısı ile her geçen yıl yenilerine ihtiyaç duyulan yurt binalarına bir yenisinin eklenmesi için başlatılan çalışmanın ağır aksak gidişi dikkatleri çekiyor.

İlimizde özel bir teşebbüs tarafından açılan ve daha sonrasında Kredi Yurtlar Kurumuna kiralanan hemen yanı başındaki yurt binasının ardından akıbeti daha bir şüpheli hale gelen Erkek Öğrenci Yurdu binasının ne zaman tamamlanacağı, neden şu ana kadar çalışmaların ağır aksak gittiği yönünde yetkililer acaba bir açıklama yapma lütfunda bulunabilecekler mi?.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mehmet - 6 yıl önce
Paralel yapınında ondan
Avatar
.... - 6 yıl önce
o yurt paralel kalmış :) devlet kiralamazsa boşa yatırım olacak zaten kimse artık gidip kalmaz o yurtta.
Avatar
yalan kötüdür - 6 yıl önce
yıllardır diyorsun yalan söylüyorsun. 14 ay oldu inşaatın başladığı... müslüman insan yalan söylemez... ayrıca git bak çalışmalar devam ediyor....