banner461

Acıgöl Zahire Pazarı İstiyor

Nevşehir’in Acıgöl ilçesinde esnafların büyük bölümünün geçim kaynağı haline gelen hububat alım satımının ilerlemesi için zahire pazarı talebi artıyor.

banner15
Acıgöl Zahire Pazarı İstiyor
09 Temmuz 2013 Salı 13:35

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Acıgöl ilçesinde esnafların büyük bölümünün geçim kaynağı haline gelen hububat alım satımının ilerlemesi için zahire pazarı talebi artıyor.

Son yıllarda hububat ve baklagillerin alım satımı konusunda ciddi bir ivme kaydeden Acıgöl ilçesi esnaflarının büyük bir bölümünün artık öncelikli geçim kaynağı haline gelen bu konuda Nevşehir Ticaret Borsası’nın katkı sağlaması bekleniyor.

Nevşehir Ticaret Borsası başkanlığına aday her iki isme de aktarılan bu konuyla ilgili olarak artık ciddi bir çalışmanın ortaya konulmasını beklediklerini belirten Acıgöl esnafları, “Yıllardır geçim kaynağımız olan hububat ve baklagillerin alım satımı konusunda en büyük ihtiyacımız bir Pazar alanımızın bulunmaması. Geçmişte bu konuyla ilgili yapılan girişimler sonuç vermedi. Nevşehir Ticaret Borsasının bizlere bir öncülük ederek bu konuyla ilgili çalışmalarda bulunmasını bekliyoruz” dediler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
siz neyin peşindesiniz - 7 yıl önce
seçim bitti pazar yerinizde bittii siz neyin peşindesiniz kusura bakmayında salaşta gökün adamı daha çokk beklersiniz acı göllülerr sizi
Avatar
ACIGÖL - 7 yıl önce
arkadaşlar koskoca ödüllü belediye başkanimiz var bizim birçok konulari kendi imkanlarimizla hallettigimiz işlerimiz var terminal kompleksiimiz bitsin ondan sonra da bugday pazarinida başkanimiz halleder
Avatar
acıgöllü - 7 yıl önce
sisi gidı corbacılar