banner461

AR-GE Çalışmalarımız Aralıksız Sürüyor

Ponza ve bims sektöründe ilimizin önde gelen kuruluşlarından Ertaş grubun araştırma geliştirme projelerine verdiği önem giderek büyüyor.

banner503
 AR-GE Çalışmalarımız Aralıksız Sürüyor
30 Haziran 2014 Pazartesi 19:03

banner143
banner134

 AR-GE Çalışmalarımız Aralıksız Sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Ponza ve bims sektöründe ilimizin önde gelen kuruluşlarından Ertaş grubun araştırma geliştirme projelerine verdiği önem giderek büyüyor.

Sektörü yeni ürünler kazandırabilmek ve yeni yatırımlar yapabilmek için Araştırma Geliştirme projelerine büyük önem verdiklerini belirten İş Adamı Musa Ertaş, yapılan araştırma geliştirme çalışmaları sonucunda Klima Blokların patentini aldıklarını söyledi.

Yıkanmış saf ponza ile yapılmış bims bloklarının daha kaliteli hale getirildiğini kaydeden İş Adamı Musa Ertaş, “İlimizde bims ve ponza sektörünün gelişmesi için büyük çabalar sarf ediyoruz. Bu çabamızın başında ise Araştırma Geliştirme çalışmalarımız var. Yıllardır sürdürdüğümüz çalışmalarımız sonucunda yıkanmış saf ponza dan elde edilmiş olan bims’in özellikle ısı yalıtımında ne denli yarar sağladığını görüyoruz. Bu tür ürünlerle birlikte özellikle konutlardaki ısı kaybının önüne de geçmiş olacağız” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ali - 6 yıl önce
Çalışan herkese helal olsun
Tebrik ederim