banner461
banner195

Beklentilere Cevap Verebilecek Vizyonumuz Var

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Tuncer Gök, Ticaret ve Sanayi odası seçim sonuçlarının borsa seçimlerine direkt etki yapacağını zannetmediğini söyledi.

Beklentilere Cevap Verebilecek Vizyonumuz Var
15 Mayıs 2013 Çarşamba 21:54

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Tuncer Gök, Ticaret ve Sanayi odası seçim sonuçlarının borsa seçimlerine direkt etki yapacağını zannetmediğini söyledi.

 

Nevşehir Ticaret Borsası seçimlerinin oldukça seviyeli bir ortamda yapılmasını arzu ettiklerini dile getiren Ticaret Borsası Başkanı Tuncer Gök, ticaret ve sanayi odası ile ticaret borsasının seçimlerinin ayrı ayrı ele alınması gerektiğinin altını çizdi.

 

29 Mayıs 2013 Çarşamba günü yapılacak olan Nevşehir Ticaret Borsasında yapılacak olan seçimlere 300 dolayında üyenin katılmasının beklendiğine değinen Ticaret Borsası Başkanı Tuncer Gök, “Ekibimizle aylardır üyelerimizi ziyaret ediyoruz. Üyelerimizin borsamızdan önemli beklentileri var. Bu beklentilere göreve yeniden seçilmemiz durumunda cevap verebilecek potansiyelimiz, vizyonumuz var. Borsa üyelerimizin talepleri doğrultusunda yapacak önemli işlerimizde bulunuyor. Üyelerimizin şu ana kadar yapılan çalışmaları da göz önünde bulundurarak bize bir dönem daha görev vereceklerine inanıyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Misafir.. - 5 yıl önce
yapmayacaktın tuncer bey, iktidarın ve gücün peşine takılıp halkın gücünü hafife almayacaktın, arif bey gibi dik duracaktın.. şimdi sonuçlarına katlanacaksın...
Avatar
seninde devrin bitti - 5 yıl önce
senin işin bitti tuncer bey seçimlerden çekilsen daha iyi olur:))
Avatar
ihanetin bedeli - 5 yıl önce
ihanetin bedeli ağır olur... mustafa çelebi beye hayırlı olsun...
Avatar
ihanetin bedeli - 5 yıl önce
ihanetin bedeli ağır olur... mustafa çelebi beye hayırlı olsun...
Avatar
HADİ YOLUNA - 5 yıl önce
en samimi arkadaşlarına vefası olmayan ve partinin arkasına sığınan olmayacak yerde siyaseti arkasına almaya çalışan , aslı bırakıpta vekilinden medet umanların sonu zağlanmış gibidir.seninde işin bitik.
Avatar
başkan - 5 yıl önce
sizin oyunuzda hiç bir sapma yok başkanım aksine artar emin olun
Avatar
vah vah - 5 yıl önce
ticaret odası seçimlerinde vizyonunuzda misyonunuzda belli oldu. bence daha fazla ezilmeden çekilin derim size tuncer ve saz arkadaşları
Avatar
mali - 5 yıl önce
arif bey sayesinde tuncer o makamlara geldi ama vefasız mış