banner461
banner195

Beni İlk Kutlayanlardan Biri Parmaksız’dı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası ile Nevşehir Ticaret Borsası arasında seçimler esnasında iyiden iyiye bozulan ilişkiler Borsa Başkanlığına İbrahim Salaş’ın seçilmesiyle yeniden normal seyrine dönecek gibi.

Beni İlk Kutlayanlardan Biri Parmaksız’dı
17 Haziran 2013 Pazartesi 11:51

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası ile Nevşehir Ticaret Borsası arasında seçimler esnasında iyiden iyiye bozulan ilişkiler Borsa Başkanlığına İbrahim Salaş’ın seçilmesiyle yeniden normal seyrine dönecek gibi.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanı Mehmet Arif Parmaksız ile yıllarca birlikte hareket eden Borsa eski başkanı Tuncer Gök arasında yaşanan gerginliğin ardından ilimizin iki önemli sivil toplum kuruluşu arasında seçimlerden sonra ciddi bir yol ayrılığının yaşanacağı gözleniyordu.

Ancak Mehmet Arif Parmaksız’ın oda başkanlığına yeniden seçilmesi ve Tuncer Gök’ün ise oda başkanlığına seçilemeyişi, yerine ikisinin de ortağı denilebilecek bir ismin İbrahim Salaş’ın bu göreve seçilmesi oda ve borsa arasındaki diyaloğun eskisi gibi süreceği izlenimini ortaya çıkardı.

Konuyla ilgili bir soruya cevap veren Borsa Başkanı İbrahim Salaş, Tuncer Gök ile kendisinin bir akaryakıt istasyonuna ortak olduklarını, Parmaksız ile de arazi ortağı olduklarını açıklarken, kendisini ilk kutlayanların başında Ticaret ve Sanayi odası Başkanı M. Arif Parmaksız’ın olduğunu söyledi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sed - 6 yıl önce
slm
Avatar
evt - 6 yıl önce
sayın ipram bey seni
ilk kutlayan tabiki de parmaksız olacak çünkü seni borsa başkanlığına parmaksız ve kozaklılı cengiz oldu sen oların sayesinde geldin .hayırlı olsun
Avatar
ahmet g - 6 yıl önce
ibrahım beyı arıfbey secmedı yonetımının dıkduruşuk kazandıdı vesokesoke aldı helalsana başkan