banner461
banner195

Bu yıl ilki düzenlendi

23-29 Mayıs 2016 Ahilik Haftası Kutlamaları kapsamında İlimiz “En”leri ödül töreninde Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yılın “En”leri ödülleri verildi.

Bu yıl ilki düzenlendi
25 Mayıs 2016 Çarşamba 12:54

banner143
banner134
Ödüle layık görülen firmalar sırasıyla; “En Çok İstihdam Sağlayan” alanında Dursunoğulları İplikçilik Tekstil Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi Entegre Tesisleri, “En Çok Kurumlar Vergisi Ödeyen” alanında Doğa Tohumculuk Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, “En Uzun Süre Kayıtlı Olan Tüccar Gerçek Kişi” alanında Ali Öncül, “En Uzun Süre Kayıtlı Olan İmalatçı Gerçek Kişi” alanında Fahri Teltik Divan Karoser, “En Uzun Süre Kayıtlı Olan Tüzel Kişi” alanında Kızılırmak Un Fabrikası Adi Kom. Şti. Mustafa Karayılan ve Ortakları
düzenlenen törenle plaketlerini aldılar.
Nevşehir Valiliği Konferans Salonunda düzenlenen, 29. Ahilik Haftası etkinlikleri törenine Nevşehir Vali Vekili Ahmet Soley, Vali Yardımcısı Halil Berk, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya, Nevşehir Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu, Nevşehir Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman, Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, Nevşehir Gümrük ve Ticaret İl Müdürü Ahmet Taygurt, NTSO Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Babaoğlu, Nevşehir ve Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı İsmail Ördü, Nevşehir Ticaret Borsası Genel Sekreteri Uğur Aydoğan, bazı daire müdürleri, oda başkanları ve STK temsilcileri katıldı.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.