banner461
banner195

“Burası Oturma Yeri Değil”

Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Altınışık, 7 bine yakın üyesi bulunan odanın yeni bir strateji ile yönetileceğini söyledi.

 “Burası Oturma Yeri Değil”
14 Mart 2015 Cumartesi 18:59

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Altınışık, 7 bine yakın üyesi bulunan odanın yeni bir strateji ile yönetileceğini söyledi.


Nevşehir Ziraat Odası Yönetimi ve Meclisi olarak göreve gelirken öncelikli amaçlarının Nevşehir çiftçisinin temsil edildiği bir odasının bulunduğunu onlara en iyi şekilde hissettirmek olduğunu ifade eden Nevşehir Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Altınışık, görev süreleri içerisinde hedeflerinin bu olacağını dile getirdi.
Altınışık, “Yönetime ve Meclise talip olduğumuz arkadaşlarımızla birlikte işin en başından itibaren öncelikli hedefimiz 7 bine yakın Nevşehir’in en güçlü Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan Ziraat Odasını ve yöremiz çiftçilerini en iyi şekilde temsil etmek hedefiyle yola çıktık. Bu hedef doğrultusunda çiftçilerimizin burada bir odası olduğunu onlara hissettirmek istiyoruz. Yeni bir stratejik plan yaptık. Bu plan doğrultusunda hedefimize ulaşacağız” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.