banner461
banner195

Çelebi Seçim Startına Dualarla Başladı…

Nevşehir ticaret Borsası Başkan adayı Mustafa Çelebi seçim çalışmalarının istişare toplantılarını duayla açtı..

Çelebi Seçim Startına Dualarla Başladı…
17 Mayıs 2013 Cuma 21:00

banner143
banner134

 Nevşehir ticaret Borsası Başkan adayı Mustafa Çelebi seçim çalışmalarının istişare toplantılarını duayla açtı..Çelebi ve ekibi Borsa seçim tarihi olan 29 Mayıs 2013 Çarşamba gününe kadar Her gün akşam 19:30 da Borsa seçim çalışmalarının Zahire Pazarındaki iş yerinde yürütüleceği belirtildi.

 

Dualardan sonra konuşan Borsa Başkan adayı Mustafa Çelebi Borsa Seçimlerinin Memleketimize hayırlar getirmesini diliyorum dedi .Gerek şahsım gerek ekibim ve her şeyden önce memleketimiz Nevşehir için hayırlısı neyse o  olsun diyen Başkan Adayı  Çelebi’nin konuşması alkışlarla destek buldu.

Yoğun katılımın gözlendiği Seçim çalışmaları ilk startında konuşan Başkan adayı Çelebiye tam destek verdiklerini belirten Borsa üyeleri Biz sana tam destek oluyoruz Meclise kimi yazacağınıza siz kendiniz karar verin Zira hepimizi Meclise alma gibi bir şansınız olmadığını bizlerde sizin kadar biliyoruz diyerek seçimlerde Alllahın izniyle alacaklarını belirttiler.

Biz sana inandığımız ve güvendiğimiz için buradayız diyen Borsa üyeleri bizim gibi bu işlerin içinde olarak bizlerin sorunlarını en iyi bilen siz değerli Büyüğümüz Mustafa Çelebi ye Borsamız üyelerine en güzel hizmet getireceğine gönülden inanıyoruz dediler.İşallah memleketimiz için hayırlı olur Borsamızı bulunduğu yerden en azından bir basamak daha yukarı taşırız dediler.

Başkan adayı Çelebi de sorunları biliyorum kendimize ve ekibimize güveniyorum.Nevşehir e ve Borsamıza hizmet adına sizlerle çıktığım bu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun.29 Mayıs 2013 Çarşamba günü Nevşehir Borsamız için bir Milad olmasını layık olduğu güzel hizmetlere kavuşmasını diliyorum dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hocam - 5 yıl önce
nevşehir liler il merkezi ve ilçelerindeki borsa üyeleri ile arkaızdayız. en az 101 fark atacağız bence tuncer gök çekilmeli daha fazla kendini ezdirmemeli