banner461
banner195

Federasyon Başkanı Nevşehir Pazaryerini Gezdi

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Sebzeciler, Meyveciler, Seyyar Pazarcılar Esnaf ve Sanatkarlar Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Çakman Nevşehir pazaryerinde incelemelerde bulundu. Nevşehir sebzeciler, meyveciler ve seyyar pazarcılar odası başkanlığınca ilimizde düzenlenen toplantıya katılan Türkiye Sebzeciler, Meyveciler, Seyyar Pazarcılar Esnaf ve Sanatkarlar Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Çakman, federasyon yönetim kurulu üyeleri ve Nevşehir sebzeciler, meyveciler ve seyyar pazarcılar odası başkanı Osman Güneri ile birlikte Pazar yerinde incelemelerde bulundu.

Federasyon Başkanı Nevşehir Pazaryerini Gezdi
13 Kasım 2013 Çarşamba 12:21

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Sebzeciler, Meyveciler, Seyyar Pazarcılar Esnaf ve Sanatkarlar Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Çakman Nevşehir pazaryerinde incelemelerde bulundu.

Nevşehir sebzeciler, meyveciler ve seyyar pazarcılar odası başkanlığınca ilimizde düzenlenen toplantıya katılan Türkiye Sebzeciler, Meyveciler, Seyyar Pazarcılar Esnaf ve Sanatkarlar Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Çakman, federasyon yönetim kurulu üyeleri ve Nevşehir sebzeciler, meyveciler ve seyyar pazarcılar odası başkanı Osman Güneri ile birlikte Pazar yerinde incelemelerde bulundu.

Gezisi esnasında Pazar esnaflarıyla da sohbet eden ve sıkıntılarını soran Federasyon Başkanı Mehmet Çakman, Nevşehir pazaryerinde yerleşimden kaynaklanan bir takım sıkıntıların var olduğunu, bu sıkıntıların giderilmesi gerektiğini belirtti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.