banner461
banner195

Galiba Koltuk Tatlı Geliyor...Artık Yeni Yüzler Görelim...!

Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan ve Murat Göktürk yaklaşan Oda seçimlerine ilişkin olarak çok önemli açıklamalarda bulundular.

Galiba Koltuk Tatlı Geliyor...Artık Yeni Yüzler Görelim...!
17 Nisan 2013 Çarşamba 15:52

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir Milletvekili A.Erdal Feralan;-Oda seçimlerinde Nevşehirli İş Dünyası kendisine başkan seçecekler.Elbetteki Nevşehirli hemşerilerimiz bu konuda ölçüp biçip en doğru kararı vereceklerdir.Bizim taraf olup bir yönü işaret etmemiz gibi bir şey söz konusu olamaz. Şahsım adına Odalarımızda 12 Eylül Referandumuma Hayır diyen Ergonokoncu zihniyetlerin başkan olmasını kesinlikle istemem dedi.

Galiba Koltuk Tatlı Geliyor...

Biz AK Parti hükümeti olarak zihniyetimiz halka hizmet distüru ve bu hizmet içinde eski den olduğu gibi koltuğa sımsıkı oturupta kalkmayan bir zihniyetle değil hizmette süreklilik yeni yüzlerin bu bayrak yarışı yürütmelerini arzu ediyoruz.Anlaşılan o ki bu koltuk tatlı geliyor…

 

Artık Yeni Yüzler Görelim...!

AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk te açıklamasında ;Bizler hepimiz gelip geçiciyiz bu handa yolcularız bu hanın gerçek sahibi milletimizdir ve bu handan dün olduğu gibi yine bir çok yolcu gelip geçecek.Asil olan gök kubbede hoş bir seda bırakabilmek.Hizmette samimi isek artık bırakın yeni yüzlerin önlerini açalım memleketimize yeni heyecan gelsin dedi.

Yani yeni insanlarda "Ben adayım" diyebilsinler. Niye diyemesinler.? seçime girsinler, gayret göstersinler. Daha birinci dakikadan itibaren "Sen aday olamazsın" denilebilir mi, kim kime bunu söyleyebilir?. O zaman genel seçimlerde de güçlü partinin adayı diğer adaylara "Siz aday olamazsınız" desin. Böyle bir mantıkla hiçbir yere gidilemez. Burası demokrasi ile, Cumhuriyet ile yönetilen bir ülke ve herkes bu şartları istediği gibi kullanır. Aday olur, seçime girer ve mücadelesini yapar. Bizde kazananı tebrik ederiz" diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Misafir... - 5 yıl önce
sayet milletvekilllerinin sürelerini sn.başbakanımız sınırlamasaydı görürdük koltuk kime tatlıymış, görürdük kaç kez aday olmak isteyeceğinizi...
Avatar
DEMOKRASİ... - 5 yıl önce
sayın feralan bu ülkede demokrasi var her istidiği oyu verir 12 eylül referandumunda siz bildiğinizi yapacaktınız da halka neden soruldu sorulduğunda da halk kendi istediği oyu atar siz çıkıp evet demedi diye ergenekoncu olarak suçlayamazsınız bu ülkede özgürlük ve demokrasi var
Avatar
Nevşehirli - 5 yıl önce
sayın vekiller koltuğun kime tatlı geldiğini öğrenmek için etrafına bak görürsün.murat bey senide göreceğiz....?
Avatar
misafir - 5 yıl önce
siz önce hsan üneri koltukdan düşürün .... koltuk sevdalıları kendi içinizde arayın :d
Avatar
POLİTBÜRO'YA HAYIR - 5 yıl önce
siyasi görüşümüz farklı olsa da murat göktürk'ün bu konudaki görüşünü ve tavrını gerçekten takdir ettim. rasyonel, mantıklı ve objektif bir açıklama yapmış. nevşehir'de politbüro tarzı yapılaşmalara, vesayetçi yapıdan beslenen güç odaklarına ben de karşıyım. adil, eşit şartlarda ve hakkaniyete uygun bir seçim olsun.
Avatar
nevşehir - 5 yıl önce
oda seçimlerine müdahil olmayı bırakın da kendi vazifenize bakın sayın vekillerimiz.medaş vatandaşın burnunu kanatıyor,özelleştirdiğiniz her şeyde vatandaşın aldığı hizmet kötüleşti maddi külfeti arttı.yeni iş sahaları açtırmaya yeni yatımların memlete gelmesine ön ayak olun daha iyi olur.
Avatar
vatandaş - 5 yıl önce
acaba arif parmaksız neden o koltuğu bırakmak istemiyor tartışılır yoksa kelmi gözükecek çok merak ediyorum
Avatar
ONUNCU KÖY - 5 yıl önce
sayin vekillerimizin asli görevi halka hizmet etmektir bunun için nevşehir üzerine çokmüş kara bulutlari kaldirip statükoyu kirmalari gerekiyor sorun budur ve çözüm bundan sonra kolaydir kibirli ve paylaşimsiz insanlara parasi kadar deger veren bu insanlar rantiyecilikleri nevşehiri geliştirmez boyüzden degişim şart degişim olduktan sanra nevşehir şahlanacaktir..bilgilerinize beyler