banner461
banner195

GESİAD Dünya Ticaret Köprüsü 2013 Programına Katılacak

Gesiad yönetim kurulu başkanı İrfan Avşar bu yıl düzenlenecek olan inşaat sektör buluşmasına üyeleri ile katılacağını geçen yıl ki programa katılan üyelerin ikili iş görüşmeleri yaparak 130 ülke hakkında bilgi alışverişi yaptğıını dünya pazarını tanıma ve ürünlerini satma imkanı bulduklarını belirtti...

GESİAD Dünya Ticaret Köprüsü 2013 Programına Katılacak
05 Haziran 2013 Çarşamba 12:23

banner143
banner134

Gesiad yönetim kurulu başkanı İrfan Avşar bu yıl düzenlenecek olan inşaat sektör buluşmasına üyeleri ile katılacağını geçen yıl ki programa katılan üyelerin ikili iş görüşmeleri yaparak 130 ülke hakkında bilgi alışverişi yaptğıını dünya pazarını tanıma ve ürünlerini satma imkanı bulduklarını belirtti..Bu  yıl 140 ülke 1500 firma yurt dışından gelecek Türkiyeden 212 firma stand açarak 1000 firmada katılımcı olarak gelecektir.

 18.TÜRKİYE DÜNYA TİCARET KÖPRÜSÜ 2013

İNŞAAT / YAPI MALZEMELERİ / MOBİLYA / İŞ MAKİNELERİ

19-20 HAZİRAN 2013 /İFM / 9 -10 SALONLAR

 

Üyelerimizin yurt dışına açılmalarını, farklı ve potansiyel pazarlara mal satmalarını sağlamak amacıyla bağlı bulunduğumuz Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) kıtalararası ticarete yön veren Türkiye-Dünya Ticaret Köprüsü programının bir yenisini 19-20 HAZİRAN 2013 tarihlerinde İstanbul’da düzenlemektedir.

 

Bu yıl 18.si düzenlenen Türkiye Dünya Ticaret Köprüsü etkinlikleri uluslararası iş dünyasında önemli bir yere ulaşmıştır. Bu program İNŞAAT / YAPI MALZEMELERİ / MOBİLYA / İŞ MAKİNELERİ sektörlerindeki firmaları uluslararası platformda ticaret yapmalarına katkı sağlayacak en büyük organizasyondur.

 

TDTK 2013, ürün tanıtım stantları, firmalar arası ikili iş görüşmeleri, fabrika ve tesis ziyaretleri programları ile zenginliğini ortaya koymaktadır.

 

Bu sektörel projemizde yer almak isteyen firmalarımızın proje sorumlusu arkadaşlarımızla iletişime geçmelerini rica ederiz.

 

GEÇEN SENE DÜZENLENEN SEKTÖREL TDTK 2012 HAKKINDA BİLGİLER

Katılan ülke sayısı:130

Katılan yabancı işadamı sayısı:1500

Yurt içi katılımcı sayısı: 1000

12.000 m2 Alanda gerçekleşti

Ürün tanıtım standı: 212

İkili iş görüşmesi: 30.000

 

 


-- 
  Saygılarımızla.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kale - 5 yıl önce
önceden herkes nevşehir kalesini koyardı şimdi yok oldu bir virane resmii...nevşehirin tarihiyle oynayanlara yazıklar olsunn nerde çeşmelerimiz nerde tarihi evlerimiz...korunacaktı haniii gene yıkılsaydı da etrafını neden koruyamadık...biz geçmişimize ne anlatacağız...yeraltı şehri çıktıysa altını gezeceğiz üstünü neden korumadık:=((((
Avatar
uçhisarlı mı - 5 yıl önce
merak ediyorum. irfan avşar uçhisarlı mı acaba? neden hep uçhisar kalesi önündeki fotoğrafı yayınlanıyor?
Avatar
k,m bilir - 5 yıl önce
belli olmaz belki de uçhisar için belediye başkan adaylığı gönlünden geçiyordur.