banner461
banner195

Gök’ten Yardım Seven Bayanlara Tam Destek

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Gök, Yardım sevenler Derneği Nevşehir Şube Başkanlığını ziyaretinde 1999 yılından bu yana olduğu gibi bundan sonra da derneğin faaliyetlerine destek olmayı sürdüreceklerini dile getirdi.

Gök’ten Yardım Seven Bayanlara Tam Destek
28 Şubat 2013 Perşembe 11:19

banner143
banner134

 Derneğin Kuruluş Yıldönümünü kutlamak amaçlı gerçekleştirilen ziyarette konuşan Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Gök, “Yardım sevenler Derneğinin çalışmalarından büyük bir gurur ve onur duyuyorum. Çok yoğun çalışıyorlar. Hem Derneğin 85. Kuruluş Yıldönümünü kutlamak için bu ziyarette bulunduk, hem de gözleme yemeğe geldim. Annelerimizin yaptığı gibi çok güzel gözleme yapıyorlar. İnsanımızın özellikle bayanlarımızın istedikleri zaman neler yapabileceklerinin en güzel örneklerinden birini burada görüyoruz. Kendilerine güvenen, öz güvenleri yeterince bulunan bayanlarımızın bu emeklerinin boşa gitmediğini görmek ayrıca bizleri mutlu etmeye devam ediyor. Buradan elde edilen gelirlerin ilimizdeki ihtiyaç sahiplerine aktarılması da başka bir mutluluk sebebimiz. Kendilerine bundan önce olduğu gibi bundan sonraki zamanda yine destek olmaya, sorunlarını çözmeye devam edeceğiz” dedi.

Ziyarette, Ticaret Borsasının derneğin her türlü faaliyetine büyük destek sağladığının altını çizen Yardım sevenler Derneği Şube Başkanı Fatma Bay ise, “Ben derneğimizde 20. Yılımı doldurdum. Bu süre içerisinde derneğimize en büyük destek Ticaret Borsamızdan geldi. Nevşehir Belediyemizin yanında sivil toplum kuruluşlarımızdan da bu katkının sağlanması bizleri memnun ediyor. Derneğimizin kuruluş yıldönümünde yanımızda bulunmaları bizleri oldukça mutlu etti. Bizlerde kendilerine her zaman destek olmayı sürdüreceğiz” ifadelerinde bulundu.

Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.