banner461
banner195

Gözler Parmaksız’da

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odasında organ seçimleri de yapıldı. Meclis ve Yönetim oluşturuldu. Şimdi gözler yeniden yönetim kurulu başkanlığına seçilen M. Arif Parmaksız’da. Parmaksız’ın seçim sonrasında kamuoyuna açıklayacağını belirttiği sözlere çevrildi.

Gözler Parmaksız’da
21 Mayıs 2013 Salı 09:16

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odasında organ seçimleri de yapıldı. Meclis ve Yönetim oluşturuldu. Şimdi gözler yeniden yönetim kurulu başkanlığına seçilen M. Arif Parmaksız’da. Parmaksız’ın seçim sonrasında kamuoyuna açıklayacağını belirttiği sözlere çevrildi.

 

Seçimler öncesinde katıldığı basın toplantıları ve TV – Radyo programlarında seçimin ardından önemli açıklamalarda bulunacağını kaydeden Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ın özellikle bazı üyelerin tehdit edildiği, hatta bu konuyla ilgili ellerinde ses kayıtları bile bulunduğu açıklamalarına da yapacağını belirttiği bu toplantıda yer vermesi bekleniyor.

 

Birkaç yıldır Nevşehir’in korku imparatorluğuna çevrildiğini söyleyen Parmaksız, seçim sonrasında bu durumu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a da ileteceğini ve bu duruma bir son verilmesi için elinden geleni yapacağını söylemişti.

 

Parmaksız o açıklamaları esnasında, “Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a Nevşehir’de son iki üç yıldır yapılan bu zulmü mutlaka anlatacağını belirten Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Arif Parmaksız, “Başbakana ilimizde yapılan bu zulmü anlatacağım. İki üç yıldır Nevşehir’de terör havası estiriyorlar. Ses bantları ve dosyaları var elimde. Bunlara dur demek lazım. Ya bunlara dur diyeceğiz, ya da saadet zinciri sürecek. Derebeylik mi burası?. Ben üyemin gönlündeyim. Ziyaretlerimiz esnasında bir tek üyem, bir tek kişi bana tepki koymadı. Aslında yüzleri ortaya çıktı. Bütün bu zulümleri benim işime de geldi. Bakın geçtiğimiz günlerde Maliye bakanı ilimizde idi. Esnaf gezileri vardı programında. Nevşehir’de ticaret ve sanayi odası seçimleri nedeniyle yaşanan gerginliği hissetti ve esnaf gezilerini iptal etti” açıklamalarında bulunmuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
VATANDAŞ - 5 yıl önce
evet dört gözle bekliyoruz bakalım ne olacak vaatleride unutmayalım
Avatar
Yalan yalan - 5 yıl önce
tiçaret odasi başkanı seçildi hadi bakim açıkla yalanım mı gerçekmiş yoksa her zamanki gibi yalanım 500 milyon dolarlık yatırımdaki gibi ha okulu'da istiyoruz unutma o sözler yoksa o gönderdiğin sidiler esnaf arkadaşlarımız i'n elinde ha dersin boş ver son başka olmam önemli değil unuttururum dersin sen
Avatar
açıklama - 5 yıl önce
parmaksız seçim öncesi diyeceğini dedi zaten, açıklamalarını herkes duydu. muhattapları cevap bile veremedi...bundan sonra bekleyip görelim bakalım..
Avatar
esnaf - 5 yıl önce
valla herkez bekliyor önceki yorumlarımdada söyledim sonu mıh başı çıkmasın seçilene kadarmı yoksa gerçekten sözünde duracakmısın başkanım
nbaşbakana iletecekmisin
Avatar
KARDEŞ - 5 yıl önce
arif bey zoru başardı. kendisini hem tebrik eder, hemde kutlerım.
hepimizin bildiği bir gerçek var. bu şehri maalesef biri, birileri demiyorum biri, karıştırıyor.
arif bey'in seçim öncesi kanal "k" tv de söylediklerini herkes duydu ve biliyor. herkesi enayi yerine koymaya çalışanlar için de yapılması gerekenler yapılmalıdır.
her ne kadar intikam hissiyle hareket edilmemeliyse de bu işi biraz farklı görüyorum.
tekrar arif b ey ve ekibine başarılar dilerim.