banner461
banner195

Hedefte Yeni Hizmet Binası Var

Geçtiğimiz şubat ayında gerçekleştirilen olağan genel kurulun ardından Nevşehir Ziraat Odası Yönetimini devralan Hüseyin Altınışık ve beraberindeki yönetimin hedeflerinden biri de odanın yeni ve modern bir hizmet binasına kavuşturulması.

 Hedefte Yeni Hizmet Binası Var
11 Nisan 2015 Cumartesi 16:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz şubat ayında gerçekleştirilen olağan genel kurulun ardından Nevşehir Ziraat Odası Yönetimini devralan Hüseyin Altınışık ve beraberindeki yönetimin hedeflerinden biri de odanın yeni ve modern bir hizmet binasına kavuşturulması.

Geçtiğimiz günlerde Nevşehir’deki basın ve yayın kuruluşları mensupları ile bir araya gelen ve yeni bir stratejik plan doğrultusunda Nevşehir’de çiftçinin hak ve menfaatlerini koruyan bir odasının bulunacağına dikkat çeken Ziraat odası başkanı Hüseyin Altınışık ve beraberindeki yönetimin il merkezinde yeni bir hizmet binası içinde harekete geçtiği öğrenildi.

Kasaplar çarşısının hemen ardında, oldukça çirkin görünümlü bir hizmet binasında hizmet vermek durumunda bulunan Nevşehir Ziraat Odasının yeni ve modern bir binaya kavuşturulması için oda yönetiminin arayışları sürüyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.