banner461
banner195

Hizmetiçi Eğitim Bilgi Sistemi Eğitimi Yapılıyor

Nevşehir Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığınca Yürütülen Hizmetiçi Eğitim Programı kapsamında İlimiz Kozaklı İlçesinde HIEBIS Hizmetiçi Eğitim Bilgi Sistemi Eğitim Programı gerçekleştiriliyor.

Hizmetiçi Eğitim Bilgi Sistemi Eğitimi Yapılıyor
04 Şubat 2014 Salı 12:02

banner143
banner134

 Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığınca Yürütülen Hizmetiçi Eğitim Programı  kapsamında İlimiz Kozaklı İlçesinde HIEBIS Hizmetiçi Eğitim Bilgi Sistemi Eğitim Programı  gerçekleştiriliyor.  

Programa Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı  Eğitim ve Yayım Dairesi Başkanı  Süleyman BULUT,  Nevşehir  Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Vekili Gürol ÇETİN,  Adana TAYEM Müdürü Ramazan BÜLBÜL, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Recep EROĞLU, konu uzmanları ve 81 ilden sistem sorumlusu personeller katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Daire Başkanı Süleyman BULUT   sistem sorumlularına hoş geldiniz diyerek insan kaynaklarının geliştirlmesi ve hizmetiçi eğitim faaliyetlerinin önemine vurgu yaptı.

Açılışın ardından konu uzmanı Mustafa ÇINAR tarafından kişisel gelişim konulu eğitim düzenlendi.

Daha sonra uzmanlarca hizmetiçi eğitimlerin web tabanlı online ortamda takibedileceği sistemin tanıtımı yapıldı ve eğitimlerin cuma gününe kadar devam edeceği bildirildi. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.