banner461
banner195

Kapadokya - İzmir Uçuşları İçin Geri Sayım Başladı !

AnadoluJet, Kapadokya'yı Antalya'dan sonra şimdi de direkt uçuşla İzmir'e bağlayacak. İzmir - Kapadokya Uçuşları içinn geri sayım başladı...

Kapadokya - İzmir Uçuşları İçin Geri Sayım Başladı !
29 Mart 2016 Salı 14:46

banner143
banner134
AnadoluJet, Kapadokya'yı Antalya'dan sonra şimdi de direkt uçuşla İzmir'e bağlayacak. AnadoluJet'in Nisan 2016'da başlayacak Kapadokya - İzmir seferleri haftanın dört günü ve karşılıklı olarak icra edilecek.

AnadoluJet, Türkiye'nin turizm cennetlerini birbirine bağlamaya devam ediyor. AnadoluJet, şimdi de Kapadokya'yı (Nevşehir) Antalya'dan sonra direkt uçuşlarla İzmir ile buluşturuyor.

Anadolu’yu bir uçtan bir uca bağlayan AnadoluJet, Kapadokya’yı (Nevşehir) Antalya’nın ardından şimdi de direkt uçuşla İzmir’e bağlıyor. AnadoluJet’in Nisan 2016’da başlayacak Kapadokya (Nevşehir) - İzmir seferleri haftanın dört günü ve karşılıklı olarak icra edilecek.
9 Şubat 2016, İstanbul; Halkın havayolu AnadoluJet, Türkiye’nin turizm cennetlerini birbirine bağlamaya devam ediyor. AnadoluJet, şimdi de Kapadokya’yı (Nevşehir) Antalya’dan sonra direkt uçuşlarla İzmir’le buluşturuyor. 
AnadoluJet’in Kapadokya (Nevşehir) - İzmir direkt uçuşları 2016 yaz tarifesi ile birlikte Nisan ayında başlıyor. İlk defa icrasına başlanacak Kapadokya (Nevşehir) - İzmir uçuşları; İzmir’den 20.35, Kapadokya’dan (Nevşehir) 18.30 hareketle pazartesi, çarşamba, cuma ve pazar günleri olmak üzere haftada dört gün gerçekleşecek. 
AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.
Kapadokya – Antalya, Kapadokya – İzmir Uçuşları :
Uçuş Başlangıç Tarihi Uçuş Bitiş Tarihi Kalkış Varış Günler Uçuş Saati
Pzts. Sl. Çrş. Prş. Cm. Cmts. Pzr.
01.Nis.16 28.Eki.16 İzmir Nevşehir 20:35
01.Nis.16 28.Eki.16 Nevşehir İzmir 18:30

 
AnadoluJet'in Kapadokya (Nevşehir) - İzmir direkt uçuşları 2016 yaz tarifesi ile birlikte Nisan ayında başlıyor. İlk defa icrasına başlanacak Kapadokya (Nevşehir) - İzmir uçuşları; İzmir'den 20.35, Kapadokya'dan (Nevşehir) 18.30 hareketle Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada dört gün gerçekleşecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.