banner461

Nevşehir Heyeti, Bakan Pakdemirli İle Görüştü…

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe ve beraberindeki heyet, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'yi makamında ziyaret etti.

banner503
Nevşehir Heyeti, Bakan Pakdemirli İle Görüştü…
22 Şubat 2020 Cumartesi 18:40

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, Ziraaat Odası Başkanı Mahmut Çalışaner ve beraberindeki heyet, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'yi makamında ziyaret etti.

Nevşehir heyeti, ziyaretlerinde kentteki hayvancılık ve besicilik sorunları, yem maliyetleri, tarım girdileri konularında Bakan Pakdemirli'ye bilgi verdi.
 

Açıkgöz: 'Üreten ve gelişen Nevşehir‬'

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz yaptığı açıklamasında; "‪Milletvekilimiz Yücel Menekşe, Nevşehir Ziraat Odaları Başkanlarımız ve Nevşehir Tarim İl Müdürümüz ile birlikte TC. Tarim Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli’yi ziyaret ederek Sevdamız Nevşehir’imizin tarım faaliyetleri adına verimli istişarelerde bulunduk." dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe'de; "Nevşehir heyeti olarak Tarım ve Orman Bakanımız Sn. Bekir Pakdemirli ile bölgemizin tarım faaliyetleri-ürünleri, tohumculuk ve gelecek projelerimiz hakkında bilgi alış verişinde bulunarak verimli bir toplantı gerçekleştirdik" dedi..

Ziyarette Nevşehir Tarım ve Orman İl Müdürü Okan Yılmaz ve Ziraat Odası İlçe Başknaları da hazır bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.