banner461

Nevşehir Heyetinden Türk Şeker Genel Müdür’ü Alkan’a Ziyaret

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe beraberindeki heyetle Türkiye Şeker Fabrikası Genel Müdürü Mücahit Alkan’ı ziyaret ettiler.

banner503
Nevşehir Heyetinden Türk Şeker Genel Müdür’ü Alkan’a Ziyaret
25 Temmuz 2020 Cumartesi 09:32

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe Türkiye Şeker Fabrikası Genel Müdürü Mücahit Alkan ile bir araya gelerek Nevşehir’de Ziraat Odaları ve patates üreticilerinin taleplerini aktardı.

Nevşehir İl Tarım ve Orman Müdürü Okan Yılmaz, Ziraat Odası Başkanı Mahmut Çalışkaner ve İlçe Ziraat Odası Başkanlarınında yer aldığı  görüşmede Nevşehir’in tarım konusu masaya yatırıldı.

Yapılan ziyarete ilişkin açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Milletvekilimiz Yücel Menekşe, Nevşehir İl Tarım ve Orman Müdürü Okan Yılmaz, Ziraat Odası Başkanı Mahmut Çalışkaner ve İlçe Ziraat Odası Başkanlarımızın katılımı ile Türkiye Şeker Fabrikası Genel Müdürümüz Mücahit Alkan’ı ziyaretimizde; şehrimizin marka tarım ürünlerini, patates ‪ve‬ Sözleşmeli Tarım modelimizi istişare ettik.‬ Sevdamız Nevşehir’imize, emektar çiftçilerimize hayırlı olsun" dedi...

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe'de; "Milletvekilimiz Mustafa Açıkgöz, İl Tarım ve Orman Müdürümüz Okan Yılmaz, İl Ziraat Odası Başkanımız Mahmut Çalışkaner ve ilçe Ziraat Oda Başkanlarımız ile birlikte Türkiye Şeker Fabrikası Genel Müdürümüz Mücahit Alkan ve ekibiyle yaptığımız Sözleşmeli Tarım modelimizin istişaresini gerçekleştirdik, bölge çiftçilerimiz için hayırlı olmasını diliyorum" dedi...

Nevşehir heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren ve Nevşehir çiftçisinin destekçisi olacaklarının altını çizen Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ (TÜRKŞEKER) Genel Müdürü Mücahit Alkan ise, "sözleşmeli tarım" modelinin tüketicinin kaliteli ürüne uygun fiyatla ulaşmasına katkı sağlayacağını bildirdi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.