banner461
banner195

Nevşehir Islah OSB Komisyon Toplantısı Yapıldı

Nevşehir Islah organize sanayi bölgesi komisyon toplantısı Valilik Toplantı Salonunda Vali Mehmet CEYLAN başkanlığında yapıldı.

Nevşehir Islah OSB Komisyon Toplantısı Yapıldı
12 Aralık 2013 Perşembe 16:24

banner143
banner134

 ISLAH OSB KOMİSYON TOPLANTISI YAPILDI

 
Islah organize sanayi bölgesi komisyon toplantısı Valilik Toplantı Salonunda Vali Mehmet CEYLAN başkanlığında yapıldı.

Toplantıya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdülkadir Tatar, Ticaret Odası Başkanı Arif PARMAKSIZ, İl Orman ve Su İşletme Şube Müdürü Erol AKSOY,İl Kültür ve Turizm Müdürü Velettin BİRSÖZ, Gıda Tarım Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz,  katıldı.
 
Vali Mehmet CEYLAN toplantıda  "En kısa süre içerisinde ilimiz girişindeki organize sanayi bölgesi yönetim kurulu oluşturuldu yakında faaliyete geçecek, yine Acıgöl organize sanayi bölgesinde talepler yoğun bir şekilde devam ediyor.Hem Acıgöl hem Islah Organize sanayi bölgesinin en önemli sorunu olan arıtma tesisi projesi ocak ayı içerisinde teslim edilecek, bir kaç ay içerisinde iadesini yapıp en kısa süre arıtma tesislerini faaliyete geçireceğiz.Tabiki Nevşehir için sanayi bölgesi çok önemli fakat bununla beraber ekonomik açıdan turizm ve tarım da önemli. 

Bu bakımdan bizler mevcut organize sanayi bölgesini daha aktif hale getirmek için, Acıgöl organize sanayi bölgesindeki daha fazla firmanın faliyete geçmesini temin ederek ilimizdeki sanayinin belirli bir düzeye gelmesi için gayret sarf ediyoruz. Bugünkü toplantıda Islah organize sanayi bölgesi üzerine olacak, bir kaç kararla en kısa sürede problemleri çözüp etkin bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.