banner461
banner195

Nevşehir Özel Organize Sanayisinde Mutlu Son…

NTSO Başkanı Parmaksız dan Nevşehir Özel OSB deki yatırımcılara müjdeli haber geldi...

29 Nisan 2013 Pazartesi 18:45

banner143
Nevşehir Özel Sanayi Bölgesi Islah OSB’sine Dönüşt
İlgili Galeriye Git
banner134

 NTSO Başkanı Arif Parmaksız FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamasında; “Nevşehir ili Merkez ilçe Boğaz köyündeki faaliyet halindeki 51 sanayi kuruluşunun yer aldığı yaklaşık 84 hektarlık alanda Nevşehir İslah Organize Sanayi Bölgesi OSB yer seçiminin yapılması talebi kabul edildi dedi…”

Parmaksız: “03 Ocak 2013 tarihinde Nevşehir İslah Organize Sanayi Bölgesi yer seçiminde Enerji Bakanlığının koymuş olduğu olumsuz görüş 22.04.2013 tarihi itibariyle kaldırılmış olup,buna göre Nevşehir İslah Organize Sanayi Bölgesinin tüzel kişilik kazanmasında herhangi bir mani kalmamıştır.

Bundan sonraki süreçte bölgenin kuruluş protoklü hazırlanarak tüzel kişilik kazandırılıp en kısa sürede islah şartları yerine getirilecektir dedi.”

NTSO Başkanı Parmaksız: 6 Yıllık çalışmalarımızın bugün sonuç vermiş olması oldukça memnuniyet verici bir gelişme.Nevşehir Özel OSB mizdeki yatırımcılarımızın en büyük sıkıntılarını bu şekilde gidermiş olmaktan dolayı son derece  mutluluk duyuyorum. Nevşehir Özel OSB de yaşanılan sorunun çözümünde emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum.Nevşehir Özel OSB deki tüm İş Adamlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum dedi.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M.Arif Parmaksızbugün  FİB Haber Merkezine çok özel açıklamalarda bulundu.Parmaksız Adaylık sürecinden gelinen noktaya merak edilen tüm sorularımızı cevaplandırdı…Haberimiz birazdan FİB Haber'de...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Erkan - 5 yıl önce
nevşehirin dik duruşunun sembolü parmaksizla yola devam
Avatar
Nevşaarli50 - 5 yıl önce
kervan yürüyecek arif abim yeniden seçilecek bu artık nevşehirlinin bir gurur meselesi oldu
Avatar
Mehmet Ağa - 5 yıl önce
tüm katkılarınız için tşk allah razı olsun başkanım iyiki varsınız ben sizin tecrübe ve deneyimlerinize hemde nevşehirin yiğidi olarak her zmaan yanınızdayız.
Avatar
vatandaş - 5 yıl önce
varoooll başkan korkumu sardı iyiii
Avatar
Helal - 5 yıl önce
helal sana başkanım...
Avatar
Organize işler bunlar - 5 yıl önce
ben bir öz nevşehirli olarak elin kayserilisi niğdelisi ile değil nevşehirin kendi kendini yönetebilecek memleket sevdalılarının içimizde olduğunu biliyorum.çözümü içimizde arıyoruz ve ne değişti ki dün kardeşimiz pirimiz abimizdiyenler bugün saflarını değiştirdiler bence parmaksız ve nevşehir için hayırlı bir seçim olacak elenenler gidecek kalanlar nevşehiri yönetecek ismide a.parmaksızdan başkası olmayacak ahanda buraya yazıyorum
Avatar
sanayicisi - 5 yıl önce
nevşehir de osb sizinle gurur duyuyor
Avatar
Organize - 5 yıl önce
aklına şimdimi geldik sayın başkanım