banner461

Nevşehir Tavuk Severler Camiası Tek Çatı Altında Toplandı...

Nevşehir Tavuk Severler tarafından ilki düzenlenen etkinlik, Nevşehir Nar Kasabasında Greenland Eğlence Merkezinde gerçekleşti. 

banner503
Nevşehir Tavuk Severler Camiası Tek Çatı Altında Toplandı...
11 Mart 2020 Çarşamba 17:32

banner143
banner134

Nevşehir Tavuk Severler Bilal Uludağ ve Bayram Özcan işbirliği ile ilki düzenlenen etkinlik, Nevşehir Nar Kasabasında Greenland Eğlence Merkezinde gerçekleşti. 

Söz konusu etkinlik il ve ilçelerden gelen hobici tavukçular ile vatandaşlardan ilgi gördü. Şubesi Derinkuyu'da olan Kapadokya Süs Tavukları Kümes ve Bahçe Hayvanları Yetiştiricileri Dernek Başkanı Mustafa Satan ve üyeleri etkinliği ziyaret ederek hobici tavukseverlerle buluştular.

Yapılan etkinlikte ikramların yani sıra çeşitli yerlerden gelen sürpriz hediyeler ile yapilan çekilişle kümes hayvanları dağıtıldi. Erciyes petshop tarafindan civciv büyütme kafeslerinin tanıtımı yapıldı. Tavuk ve civciv  alınırken dikkat edilecek husular, kullanilabilecek yem ve ilaçlar konusunda Bilal Uludağ ve Mustafa Satan tarafından bilgiler verildi. Bu tür faaliyetlerin belirli periyotlarla daha kapsamlı şekilde devam edeceği öğrenildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.